Росіяни за день витратили на атаку по Україні запас ракет, який виготовляли місяць, – розвідка
Російські терористи вночі 9 березня завдали масованого ракетного удару по Україні. Загалом ворог здійснив 81 пуск ракет різного базування. До речі, лише за один день окупанти витратили запас, який виготовляли місяць.
Під час ракетного обстрілу 9 березня Росія використала те озброєння, яке могла виробити за місяць. Про це в ефірі національного телемарафону повідомив представник Головному управлінні розвідки Міноборони Андрій Юсов.
Дізнайтеся більше Одна з найбільших за рік великої війни: все, що відомо про масовану ракетну атаку 9 березня
Окупанти місяць накопичували сили
Окупанти продовжують ракетний терор, втім, наразі з урахуванням дефіциту озброєння, зокрема високоточних ракет.
Вони місяць накопичували сили, зокрема, працювало виробництво, але сьогодні (9 березня – 24 Канал) фактично все, що було вироблено, було витрачено на українські трансформатори,
– наголосив Андрій Юсов.
За його словами, ворожі запаси багатьох видів ракетних озброєнь "критично низькі". Інтервал між обстрілами пов'язаний з тим, що загарбники намагаються надолужити витрати боєприпасів через виробництво, втім, виробляти в належній кількості вони не можуть.
"Калібрів" у них залишилося 7% від кількості, що була на початку повномасштабної агресії. Не можуть вони надолужити навіть через виробництво ті витрати", – заявив представник ГУР.
Дивіться також Гіперзвукові ракети "Кинджал": скільки їх у Росії та чи можна їх приборкати
Безмірного запасу немає
Росіяни, звичайно ж, досі намагаються використовувати різноманітні підходи, аби обходити міжнародні санкції. Зокрема, контрабанду, "сірі" схеми постачання необхідних складових для виробництва озброєння.
Юсов зазначив, що частково це може вдаватися ворогу. Однак, не в тих обсягах, які б задовольняли потреби військово-промислового комплексу. "Російський ВПК останні десятиліття значною мірою деградував і сьогодні вже не становить єдиний комплекс повного циклу, який може сам виготовляти все, що потрібно", – додав представник ГУР.
Також він зауважив, що всі останні російські розробки базувалися, зокрема, на іноземних компонентів, з якими у держави-агресора великі складнощі.
Це не означає, що ракети закінчилися, але безмірного запасу у них немає,
– підкреслив представник ГУР.