"Відчуття несправедливості": в Одеському ТЦК розповіли, з якими співробітниками існує проблема
Очільник Одеського ТЦК Юрій Пуйко розповів, що військовослужбовці діють в межах своїх обов'язків та повноважень. Проте є проблема з військовослужбовцями, які повернулись з фронту.
Юрій Пуйко розповів у програмі Ukrainian Witness, що зараз орієнтовно 90% особового складу рот охорони – військові, які пройшли війну та прийшли в ТЦК з бойових підрозділів.
Дивіться також ТЦК може звернутися до поліції для затримання ухилянта: за яких умов
Що кажуть в ТЦК про те, з якими співробітниками існує проблема
"Військові – 24 Канал) прийшли до нас покаліченими, пораненими. У них в душі закладено почуття несправедливості,
– заявив військком.
Він пояснив, що деякі військовозобов'язані починають навмисно конфліктувати.
"Спеціально на публіку починають грати на руку ворогу. А в цей час за вказівкою хтось проводить відеознімання. Випадків таких є багато", – заявив очільник ТЦК.
Юрій Пуйко розповів, що цими випадками займаються правоохоронці.
Зауважте Випадків "бусифікації" в Україні стало менше: голова Одеського ТЦК пояснив причини
До речі, раніше адвокат Роман Сімутін пояснив, чи можна знімати на відео дії ТЦК. За його словами, незаконні дії військовослужбовців можна довести в суді тільки за допомогою доказів, зокрема фото- та відеофіксації.
У законах немає заборони на знімання співробітників ТЦК або поліцейського. А на фразу: "Я забороняю мене знімати", краще запитайте чим це заборонено,
– заявив адвокат.
Правозахисник пояснив, що знімати працівників ТЦК можна, проте тільки за умови, якщо поруч немає дислокацій та переміщень військових, військових і режимних об'єктів, що можуть попасти на камеру.
Важливо. У жовтні 2024 року в Україні планується масове надсилання повісток Укрпоштою, а також зміни у віці призову, зокрема – зупинення мобілізації чоловіків до 25 років.