Бояться далеко відпливати: у ВМС відповіли, що з кораблями Росії після атак морських дронів

16 серпня 2023, 12:05
Читать новость на русском

Кораблі Росії у Чорному морі все частіше атакують морські дрони. Через це ворогу доводиться тримати свої судна якомога ближче до берега. Зокрема, так вважають у Військово-морських силах.

Усі ми пам'ятаємо, як на початку серпня морські дрони атакували російський десантник "Оленогорський горняк". У середу, 16 серпня, речник Військово-морських сил ЗСУ Дмитро Плетенчук в ефірі національного телемарафону констатував, що, зокрема, цей удар змусив Росію ретельніше слідкувати за своїми кораблями, – інформує 24 Канал.

Дивіться також Наслідки відчутні досі, – Військово-морські сили розповіли про атаку "Морського малюка"

Реакція Росії на атаки морських дронів

Очевидно, Чорноморський флот ворожої держави все частіше буде під прицілом. Якщо окупантам це не подобається, вони прекрасно знають, що робити – забратися геть з наших територій та морського простору.

Що стосується наслідків (атаки морських дронів – 24 Канал). Так, в результаті цих подій вони стали триматися якомога далі від основної своєї морської бази. Нагадую, що в Чорному морі Севастополь є основною морською базою Чорноморського флоту і друга база – це Новоросійськ,
– наголосив Плетенчук.

Окрім того, спікер ВМС України зазначив, що російські кораблі намагаються не відпливати далеко від берегів, що входять до території Росії, яку офіційно визнають у світі. Тобто йдеться про північно-східний берег Чорного моря.

Тому так. Це впливає (удари морських дронів по російському флоту – 24 Канал). Зайвий раз вони не виходять в ті ділянки моря, адже можуть отримати якісь пошкодження. І це помітно.

Підбиття корабля "Оленогорський горняк"

  • Морські дрони атакували це судно ворожої держави 4 серпня, внаслідок чого корабель був пошкоджений та його відбуксували окупанти до порту.
  • Джерела 24 Каналу переконані, що це була спланована операція Служби безпеки України та Військово-морських сил.
  • Варто додати, що цей десантник міг перевозити військову техніку російських загарбників. Скажімо, на борту корабля можна розмістити близько 13 танків.