Можна говорити не про мир, а про перемир'я, – Піонтковський про виграшну тактику України

2 лютого 2022, 14:54
Читать новость на русском

Зараз слово "мир" нещадно експлуатується так званими його прихильниками. Однак справжній мир між Україною та Росією можливий лише за умови повернення окупованих територій Донбасу та Криму.

Як зазначив в ефірі 24 каналу російський публіцист Андрій Піонтковський, зараз в України немає військової сили повернути окуповані території. У неї є ресурси попередити подальшу агресію Кремля, однак не повернути їх.

Зверніть увагу Не віддамо жодної ділянки землі, яка ціна б не була, – Зеленський про війська Росії на кордоні

Виграшна тактика

"Поки Володимир Путін живий, а його режим триває – він ніколи добровільно не поверне ці території. Тому зараз можна говорити не про мир, а про перемир'я", – заявив Піонтковський.

За словами публіциста, замість концепції мінських домовленостей – Україна має вимагати саме перемир'я з державою-агресоркою. На його думку, така активна наступальна підтримка позицій України дуже виграшна, і її точно підхоплять українці, міжнародна спільнота, і навіть ті ж партнери по нормандському формату.

Замість слів Сергія Лаврова про те, аби Володимир Зеленський "звивався на гачку мінських домовленостей" – хай Дмитро Козак, Лавров та Путін звиваються на гачку перемир'я на Донбасі. Нехай вони спробують знайти аргументи проти.

Андрій Піонтковський

Російський публіцист

Піонтковський про виграшну тактику України: дивіться трансляцію Романа Цимбалюка


Зустріч радників лідерів "нормандської четвірки": головне

  • У Парижі 26 січня стартувала зустріч радників лідерів "нормандської четвірки". На перемовинах Україну представляв глава Офісу Президента Андрій Єрмак.
  • Також на зустрічі були: радник німецького канцлера Єнс Плетнер, радник французького президента Еммануель Бонн та заступник голови адміністрації Путіна Дмитро Козак.
  • Пізніше Єрмак поділився результатами понад 8-годинних перемовин. Він заявив, що головним їх досягненням було підтримання всіма учасниками сталого припинення вогню.
  • Крім того, додав що радники обговорювали припинення війни, повернення українських територій та зняття тої напруги, яка зараз є. Водночас деескалацію навколо кордонів України.
  • Радники "нормандської четвірки" наступного разу зустрінуться в Берліні 10 лютого. Про це заявив постійний представник Франції при ООН Ніколя де Рів'єр.