Відповідну заяву зробив Андрій Єрмак за результатами перемовин. Це трапилось 26 січня.

До теми Зустріч радників "Норманді" почалася у Парижі: чого очікують у Зеленського

Єрмак назвав основне досягнення перемовин

Головним є підтримка всіма учасниками нормандського формату сталого режиму припинення вогню, який має діяти за будь-яких умов,
– заявив глава ОП.

Глава Офісу Президента пояснив, що сторони задекларували, що "існує багато розбіжностей" між Україною та Росією щодо і виконання, і трактування мінських домовленостей. Проте запевнив, що є бажання працювати над ними.

Андрій Єрмак розповів, що наступна зустріч відбудеться незабаром.

"Думаю, що навіть за два тижні. Вона повинна відбутись в Берліні. Ми домовились про продовження цього діалогу", – запевнив Єрмак.

Коротко про останні перемовини "нормандської четвірки"

  • У Парижі 26 січня відбулись перемовини радників лідерів "нормандської четвірки". Від України був глава Офісу Президента Андрій Єрмак.
  • На зустрічі також були Єнс Плетнер – радник німецького канцлера, Еммануель Бонн – радник французького президента, Дмитро Козак – заступник голови адміністрації Путіна.
  • Андрій Єрмак заявив, що єдине ставлення до режиму припинення вогню є важливим. Також сторони підтримали тезу, що робота в підгрупах ТКГ має продовжуватись.
  • Глава Офісу Президента заявив, що мовиться про припинення війни, повернення наших територій, а сьогодні – це й зняття тої напруги, яка є. А також деескалація навколо кордонів України.

Нормандський формат знову запрацював – дивіться відео