"Не спрацювали": Піонтковський назвав 3 шляхи "перемоги", на які надіявся Путін

27 червня 2022, 22:54
Читать новость на русском

Усім вже давно відомо, що Росія вдається до нечесних методів боротьби, аби отримати те, що вона бажає. Президент держави-агресорки Володимир Путін теж сподівався, що йому допоможуть старі методи.

Про це 24 каналу розповів російський публіцист Андрій Піонтковський. Він розповів, які цинічні варіанти розглядав очільник Кремля, аби здобути перемогу у війні проти України.

Зверніть увагу Захід домагатиметься перемоги України, – Гудков каже, що Путін вже програв війну

"У Путіна було 3 шляхи до перемоги, які він хотів використати. Однак вони не спрацювали", – заявив Піонтковський.

"Бліцкриг" і російська агентура

За словами публіциста, перший з них був "бліцкриг". Тобто методика, яку росіяни використали в Чехословаччині у 1968 році. Тоді війська СРСР та союзників повалили чехословацький уряд та окупували країну з метою припинення реформ Празької весни.

Вони використали авіацію, увірвалися в будівлю центрального комітету, арештували керівників Чехословацької Соціалістичної Республіки та вивезли їх до Москви. Утім, така тактика в Україні в Путіна провалилась.

Другий – це використати свою агентуру впливу в обличчі 3 керівників могутніх європейських держав, щоб змусити Україну піти на принизливу угоду, яка знищить її державність,
– пояснив Піонтковський.

Ядерний шантаж

Останній – 3 шлях, яким хотів Путін отримати "перемогу" – це ядерний шантаж. Однак, як наголосив публіцист, він теж не спрацював, як і 2 попередніх.

Піонтковський зауважив, що дуже важливо розрізняти ядерний шантаж та використання ядерної зброї. За його словами, це зовсім різні речі.

Ядерний шантаж може бути успішним. Він працював у Путіна з 2007 року,
– заявив Піонтковський.

Він зазначив, що саме завдяки цьому шантажу Україну не взяли в НАТО, мовляв, вона не відповідає якимось високим критеріям. Однак Албанія й Північна Македонія вже давно "доросли" до такого високого геополітичного рівня.

Путіна вже ніхто не боїться

Завдяки цьому ж путінському ядерному шантажу була така млява реакція Заходу на анексію Росією частини Грузії, а також на анексію Криму. Однак зараз шантаж Путіна вже не працює.

Читайте також Суверенна та незалежна Україна існуватиме набагато довше, ніж Путін, – Блінкен

"Це глобальне явище, яке є не тільки в позиції Вашингтона. На пострадянському просторі припинили боятися Путіна. Саме тому він біситься", – наголосив Піонтковський.

Повний стрім з Андрієм Піонтковським на 24 каналі: дивіться відео


Ядерний шантаж Путіна: останнє 

  • Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко 25 червня зустрівся з російським диктатором Володимиром Путіним. Зазначається, що вони обговорили "гарантування світової безпеки" шляхом передачі Білорусі ядерної зброї.
  • За інформацією, на зустрічі Путін заявив, що США мають у країнах Європи 200 своїх ядерних боєзапасів. Саме тому, на його думку, "необхідно потурбуватися" про безпеку Білорусі й інших членів Організації договору про колективну безпеку – Вірменію, Казахстан, Киргизстан, Таджикистан.
  • Російський опозиційний політик Геннадій Гудков припустив, що можуть означати бажання Лукашенка отримати від Росії носії ядерної зброї. За його словами, найімовірніше, самопроголошений президент Білорусі побоюється нападу з боку Литви та Польщі.