Рівень втрат в Авдіївці зашкалює: чи має Росія сили на "великий наступ" після виборів

3 грудня 2023, 09:33
Читать новость на русском

У CNN з посиланням на західні спецслужби написали, що Росія може повторити спробу широкого наступу після президентських виборів навесні 2024 року. Раніше припускали, що країна-агресорка наважиться на тотальну мобілізацію.

Військовий експерт Юрій Федоров прокоментував 24 Каналу ймовірність такого розвитку подій. За його словами, новий наступ росіян з виходом на Київ видається малоймовірним.

До вашої уваги Настає нова фаза війни: що означає перехід в "окопну стадію"

"Путін може хотіти чого завгодно – місяця з неба та див від своїх генералів на полі бою. На війні чудес не буває", – констатував Федоров.

Росія не має достатньо ресурсів для нового масштабного наступу: дивіться відео 24 Каналу

Навіть якщо в Росії проведуть загальну мобілізацію після виборів, залишається питання демобілізації тих, хто вцілів з 300 тисяч, мобілізованих восени минулого року.

Авдіївка – один з маркерів "ефективності" росіян

"Подивіться, скільки сил і засобів витрачає Росія, щоб спробувати взяти дуже маленький населений пункт, хоч і добре укріплений. Це тактичне завдання – взяти Авдіївку. І наразі вдається це погано", – зазначив Федоров.

Ба більше, активізація ворога на цьому напрямку не має жодного воєнного сенсу. Уже неодноразово казали про те, що йдеться виключно про політичний і медійний шум навколо Авдіївки.

Зверніть увагу! У британській розвідці повідомили, що під Авдіївкою Росія зазнала найбільших втрат за весь 2023 рік. Окупанти надалі продовжують гинути біля цього населеного пункту.

Росія збирається воювати в довгу: останні новини

  • Владімір Путін підписав указ, який передбачає збільшення чисельності російської армії. Тепер буде на 170 тисяч військовослужбовців більше.
  • У Білому дому вже зреагували на рішення російського диктатора. Там вважають, що Путін "буквально розкидається людським м'ясом". Це лише наголошує труднощі, з якими стикаються росіяни в Україні.
  • Крім того, у Росії ухвалили федеральний бюджет, майже третину якого витратять на війну. В останні роки існування СРСР його керівники вдались до того самого.