Зміна характеру бойових дій з боку Збройних Сил України є певним чином закономірною. Про це 24 Каналу розповів військовий оглядач Денис Попович, пояснивши, що ні в якому випадку не мовиться про замороження війни.

Читайте також Це не означає, що треба опускати руки, – Зеленський назвав те, чого бракує Україні

Що передбачає новий етап війни

В інтерв'ю Assosiated Press Володимир Зеленський наголосив, що Україна входить у нову фазу війни, яка багато у чому залежатиме від зимового періоду.

Зокрема, у цей час важливо будувати фортифікаційні споруди і для цього необхідно залучати кошти.

Зараз ми бачимо перехід війни в окопну стадію. Якщо ми будуємо фортифікаційні споруди, то маємо втримати ті позиції, які зараз у нас є. Якщо ми намагаємось втримувати наявні позиції – то встаємо в оборону. Але це не означає замороження війни, лише її нову фазу,
– підкреслив Денис Попович.

Росіян потрібно стримувати на Авдіївському, Бахмутському та Лимано-Куп'янському напрямках. Контратакувати окупантам вдається навіть на Бердянському напрямку, на межі Запорізької та Донецької областей вони час від часу ведуть штурмові дії.

Денис Попович пояснив, як виглядатиме нова фаза війни: дивіться відео

"Зараз вони намагаються нас відтіснити на низці локацій. В таких умовах варто подбати про оборону, щоб зупинити їхній поступ, перемолоти якнайбільше живої сили, і вже потім розраховувати на якісь контрнаступальні дії за сприятливої погоди", – пояснив військовий оглядач.

Зрештою, навіть хороший бліндаж слугує не лише для того, аби з нього вести оборонні дії, але й у ньому можна перечекати холоди. Тож слова нашого президента свідчать про початок окопної стадії війни.

Інтерв'ю Зеленського для AP: важливе

  • За словами Володимира Зеленського, Україна може переламати хід війни. Однак те виробництво зброї, яке наразі існує недостатнє для того, щоб це зробити. Водночас досягнути зламу у війні можна завдяки нарощенню власного виробництва зброї при отримати від Заходу кредити та відповідні ліцензії.
  • Якраз це Володимир Зеленський назвав головним страхом Росії. Саме тому Кремль докладає максимальних зусиль для того, щоб зламати зв'язки України з Європою та США.
  • Володимир Зеленський також відмітив, що обміни полоненими з Росією досі тривають. Часто вони є непублічними, ба більше – іноді їх проводять прямо на полі бою. Так, за останні пів року Україні вдалось повернути близько 100 своїх військових із полону.