Володимир Зеленський

Володимир Олександрович Зеленський - чинний Президент України, який вступив на посаду у 2019 році. Став шостим президентом Незалежної України.

До президентської каденції Володимир Зеленський був відомим коміком, актором та продюсером.

Вік Володимира Олександровича Зеленського - 44 роки. Він став наймолодшим президентом за історію Незалежності.

Володимир Зеленський - від коміка до президента

Отримав Володимир Зеленський освіту у Криворізькому економічному інституті Київського економічного університету імені Гетьмана. Вчився на юриста та міг отримати освіту в Ізраїлі, куди не поїхав через заборону батька. Його батько - доктор технічних наук та професор в університеті, де навчався Володимир.

У студентські роки захопився КВК, де згодом і створив “Квартал 95”. Згодом команда почала давати виступи та стала популярною в Україні.

Медійна кар’єра стрімко розвивалася - він не тільки виступав зі своєю командою, але і став генеральним продюсером телеканалу “Інтер”. “Квартал 95” з команди КВК перетворився на студію. Під керівництвом Зеленського знімалися:

  • Повнометражні гумористичні фільми,

  • Тематичні мюзикли ,

  • Серіали.

Після того, як зіграв головну роль у серіалі “Слуга народу”, з’явилися припущення, що він може балотуватися в президенти на виборах 2019 року. Згодом Володимир Зеленський заявив про свою участь на виборах та створив партію “Слуга народу”.

На виборах виграв - у другому турі за кандидата проголосували 73% виборців. 20 травня 2019 року він офіційно став главою України.

Про агресію Росії

Зеленський неодноразово заявляв про намагання припинити війну на Донбасі, шляхом переговорів з Росією. Проте мирного урегулювання добитися наразі не вдалось. Зараз він активно співпрацює з лідерами країн світу, які підтримують Україну на тлі російської окупації східної частини країни.

19 лютого он виступив на Мюнхенській конференції з безпеки. Він вкотре заявив про ескалацію конфлікту з Росією та закликав іноземних представників нарешті відреагувати на злочинні дії проросійських бойовиків.

Чи не кожен день Володимир Зеленський спілкується з главами союзних країн:

  • Джозефом Байденом, президентом США;

  • Еммануелем Макроном, президентом Франції;

  • Борисом Джонсоном, прем’єр-міністром Великої Британії та іншими політичними представниками, які підтримують цілісність України.

Взаємодія з громадянами

Комунікацію Зеленський проводить здебільшого онлайн:

  • Володимир Зеленський має сайт Президента України, на якому публікуються останні заяви, укази та дії президента.

  • Також у президента є офіційний акаунт у твітері, де повідомляється про зустрічі з політиками, розповідає про переговори щодо російської агресії та вітає українців зі святами.

  • Володимир Зеленський також має інстаграм - ця сторінка не тільки повідомляє про політичну діяльність президента, але і більше розповідає про життя, його відпочинок з родиною тощо.

Окрім ведення сторінок, президент регулярно записує відеоповідомлення для українців. Зараз, в умовах російської агресії, знімаються відеозвернення майже щодня. Гарант повідомляє про перебіг подій на окупованому Донбасі, звертається до громадян та країн, що підтримують Україну, та закликає зберігати спокій.

Президент наголосив, що Україна є цілісною та незалежною, тому будь-які спроби Росії окупувати українські території - це злочин проти нашої країни та Європи, до якої країна належить. Громадян Зеленський закликав не панікувати та підтримувати армію, яка стійко захищає українців на кордоні з Росією.