Під час брифінгу координатор Ради з питань нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі прокоментував рішення Кремля. Він зазначив, що Владімір Путін продовжує "розкидатися людським м'ясом".

Читайте також Кількість ліквідованих окупантів перевалила за 330 тисяч: втрати ворога на 1 грудня

Путін розуміє, що ЗСУ переважає якісно

Тут немає сумнівів, що він (Путін – 24 Канал) буквально розкидається людським м'ясом, щоби спробувати утримати територію, яку вони незаконно окупували в Україні, а також спробувати захопити ще більше,
– наголосив Кірбі.

За його словами, ЗСУ перевершують російських бійців як за якістю військ, так і за якістю керівництва, командування й управління, а також озброєнь, наданих США та іншими країнами-союзниками України.

Власне, Путін з такою якістю зрівнятися не здатний. Відтак, його єдина відповідь ґрунтується у спробах досягти своїх цілей не якістю, а кількістю. Те, що ми вже бачили під Бахмутом і те, що зараз відбувається під Авдіївкою.

Це лише підкреслює труднощі, з якими росіяни стикаються в Україні й надалі стикатимуться. Тож наша наполеглива рекомендація Путіну полягала б в тому, щоб він відмовився від цього, і взагалі вийшов з України, й тоді йому не доведеться турбуватися про збільшення свого війська,
– наголосив представник Білого дому.

Військо Росії зросло на 170 тисяч бійців

  • Указ Владіміра Путіна передбачає, що чисельність збройних сил Росії становитиме тепер 2 209 130 бійців. Серед них – 1 320 000 військовослужбовців. А це на 170 тисяч більше, ніж було раніше.
  • Зауважимо, що у міноборони Росії вигадали чергову байку. Мовляв, нарощують кількість військовослужбовців через "зростання загроз" для Росії, пов'язаних із війною проти України та "розширенням НАТО".
  • Також поспішають заспокоювати свій народ. Мовляв, проводити мобілізацію не планують. Натомість надіються на тих, хто йтиме на військову службу на контрактній формі.