Анонім повідомив про "замінування" Офісу Президента: будівлю вже перевірили

20 січня 2022, 16:36
Читать новость на русском

До правоохоронців 20 січня надійшло повідомлення про нібито замінування Офісу Президента. На місце одразу прибули вибухотехніки і оглянули будівлю.

Поки що людей на Банкову не пропускають. ЗМІ написали про це, посилаючись на джерела у правоохоронних органах, близько 16:30. 

Зверніть увагу Інструмент гібридної війни Росії, – юрист пояснив причину масових "замінувань" в Україні

ОП продовжує роботу

Спочатку повідомляли, що через це працівники Офісу Президента не можуть потрапити на свої робочі місця. Мовляв, вони змушені чекати, поки будівлю повністю перевірять на наявність вибухівки.

Втім, як повідомили 24 каналу джерела в ОП, відомство працює у штатному режимі. При цьому, неподалік Банкової помітили карету швидкої допомоги. Також поруч припарковані авто правоохоронців. 

Вибухівки не знайшли

24 канал звернувся за коментарем до управління комунікації Нацполіції у Києві. Там підтвердили, що справді було повідомлення про замінування. Станом на 16:50 у будівлі все ще працювали відповідні служби. Іншими подробицями правоохоронці наразі поділитися не можуть.

На відео, яке оприлюдинили у телеграм-каналі "Київ LIVE", видно правоохоронців біля входу в ОП. При чому, за їхніми словами, на територію можуть потрапити лише ті, в якого є посвідчення працівника відомства. 

Ситуація біля ОП: дивіться відео з телеграм-каналу "Київ LIVE"

Як пишуть в телеграм-каналі "Новини. LIVE", станом на 17:10 спеціалісти вже оглянули територію. Ніяких небезпечних предметів там не виявили.

Хвиля фейкових замінувань в Україні

У січні по всій країні, зокрема й у Києві, почастішали випадки фейкових замінувань. Спочатку в столиці "замінували" усі школи, згодом – усі аеропорти. Через декілька днів ситуація повторилася. Протягом 12 січня, наприклад, "замінували" 600 різних об'єктів у низці міст. В жодному з цих випадків вибухівки так і не знайшли. 

Служба безпеки України наголосила, що усіх "анонімних терористів" обов'язково притягнуть до відповідальності. Правоохоронцям вже вдалося встановити 300 "мінерів", які залишали фейкові повідомлення впродовж 2021 року.