На місцях події працюють кінологи та вибухотехніки, а також рятувальники ДСНС та медики швидкої. Спеціалісти намагаються якомога швидше перевірити приміщення стратегічно важливих об'єктів для нормалізації їх роботи.

Дивіться також У Києві зачинили кілька станцій метро через "мінування"

У поліції Києва в коментарі 24 каналу розповіли, що станом на 15:45 експерти не знайшли жодного небезпечного предмета на тих об'єктах, які вказав зловмисник, однак пошук вибухівки продовжується.

Метро та аеропорти "замінувала" одна особа

  • За даними правохоронців, інформацію про нібито наявність вибухівки на територіях "Борисполя" та "Жулян" вони отримали одним повідомленням разом з даними про ймовірний вибух на станціях метро та у кількох ТРЦ.
  • Одразу після цього на вхід та вихід зачинили станції метро "Площа Льва Толстого", "Палац спорту", "Театральну" та "Вокзальну". Не працювали також вузли пересадок.
  • Повідомлення про вибухівку на прийом та вильот літаків, судячи з усього, не вплинули. Це розповіли у поліції Київської області.
  • О 17:11 правоохоронці заявили про закінчення перевірки приміщення терміналу "Д" та прилеглої території "Борисполя". Небезпечних предметів не знайшли.

"Мінують" не тільки Київ

12 січня чималу кількість міст України захлинули масові повідомлення про замінування. Так, у поліцію Одеси надійшов анонімний дзвінок про нібито наявність вибухівки усіх торгівельних центрів. У Черкасах та у Львові невідомі зловмисники повідомили про замінування всіх шкіл. Аналогічну інформацію надіслав "мінер" навчальних закладів у Дніпрі.

Телефонним терористам загрожує 6 років тюрми

Згідно з чинним законодавством, фейкові повідомлення про теракт караються позбавленням волі на термін від 2 до 6 років. Втім, рішення про кваліфікацію масового замінування об'єктів у Києві прийматимуть після того, як фахівці закінчать перевіряти всі будівлі.