У підземці негайно почали перевірку. Пасажирів пообіцяли сповістити про відновлення нормальної роботи метро після її закінчення.

За темою Перевірки триватимуть довго: у Києві замінували всі школи

Метро почали розблоковувати

Приблизно за півтори години у пресслужбі КМДА повідомили, що перевірку станцій "Площа Льва Толстого", "Палац спорту" та пересадочного вузла закінчили. О 16:46 чиновники повідомили про відновлення роботи "Театральної", а о 17:04 – "Вокзальної". На щастя, жодної вибухівки не виявили.

Черговий день псевдомінерів

Що загрожує "жартівникам"

Дорослі люди, які вводять в оману правоохоронців повідомленнями про мінування, можуть отримати реальний термін ув'язнення. Що ж до неповнолітніх, то за них батькам доведеться сплатити чималий штраф. Якщо мінування таки реальне, то за це карають позбавленням волі на 2 – 6 років, а в разі жертв – на 4 – 8 років.

У Києві "замінували" одразу кілька станцій метро: відео

Тексти публікацій Київського метрополітену, КМДА:

Увага! Станції "Площа Льва Толстого", "Палац спорту", "Театральна", "Вокзальна" та пересадкові вузли зачинені для входу та виходу пасажирів. Надійшов анонімний дзвінок про мінування! Інформація про відкриття станції буде опублікована одразу після завершення перевірки.

***

Перевірку станцій "Площа Льва Толстого", "Палац спорту" і пересадкового вузла завершено, вибухонебезпечних предметів не виявили. Триває перевірка на станціях "Театральна" і "Вокзальна".