Огляд місця падіння Іл-76 одразу поставив би під сумнів версію росіян, – військовий оглядач
Російські пропагандисти намагаються вкинути версію, що на борту Іл-76, який впав у Бєлгородській області, буцімто були українські військовополонені. Ця версія – абсолютно нереалістична.
Про це 24 Каналу розповів військовий оглядач Денис Попович, зауваживши, що Росія вже неодноразово намагалася приховати власні воєнні злочини. Вони будуть поширювати різні фейкові версії щодо падіння Іл-76, щоб скинути з себе провину.
До теми СБУ відкрила кримінальне провадження: усе, що відомо про падіння Іл-76 у Бєлгородській області
Чому Росія знову бреше
Як наголосив Попович, Росія навряд чи допустить на місце катастрофи міжнародних розслідувачів. Але абсолютно правильно, що Україна збирається звертатися до міжнародних інституцій.
Але навряд чи Росія допустить міжнародних розслідувачів на місце катастрофи. Оскільки огляд цього місця одразу поставить під сумнів російську основну версію, що Україна збила літак з власними полоненими. Огляд місця аварії та місця падіння літака вказують на те, що версія Росії є абсолютно нежиттєздатною та нереалістичною,
– сказав Попович.
На жаль, ось такі нахабні вкиди можуть бути спробами Росії приховати інші воєнні злочини, про які Україна поки не знає. Крім того, окупанти хочуть посіяти обурення в нашому суспільстві. Адже тема військовополонених є надзвичайно чутливою.
Падіння Іл-76: коротко
- 24 січня в Бєлгородській області впав російський важкий військово-транспортний літак Іл-76. Наразі немає точної інформації, через що саме сталася аварія.
- Президент Володимир Зеленський підкреслив, що ця ситуація перебуває на його особистому контролі. Він звинуватив окупантів у прагненні "зіграти життями українських полонених". Адже росіяни раніше розповідали, що нібито на борту були українські полонені.
- В Головному управлінні розвідки розповіли, що на борт цього літака мали сісти VIP-представники військово-політичного керівництва Росії. Однак в останню мить фсб наказала їм використати інші види транспорту. Про це стало відомо вже після падіння Іл-76.