"Їх там немає": російське командування приховує дані про строковиків, які зникли біля Суджі
- Російське командування приховує дані про строковиків, які зникли біля Суджі.
- Родичі строковиків об'єдналися та намагаються отримати інформацію, але російські військкомати відхрещуються від власних солдатів.
- Біля Суджі було щонайменше 15 позицій зі строковиками, які служили на опорних пунктах.
- Перші російські військові в полоні на Курщині були строковиками, які просили вивести їх, але командування не втрутилося.

Джерело:
"Верстка"Російське ЗМІ "Верстка" знайшло родичів тих строковиків, які служили біля Суджі. Доля солдатів склалася по-різному, а загалом у регіоні могло служити від кількох десятків до кількох сотень строковиків. Військкомати стверджують, що їх там не було.
До речі, перші російські військові, яких захопили в полон на Курщині, були саме строковиками. Вони зізналися: просили, щоб їх вивели звідти, та командування нічого не зробило.
Дивіться також Суджа перейшла під контроль ЗСУ, – у мережі публікують відео від українських військових
Яка доля строковиків у Курській області
Відповідно до даних, яке зібрало ЗМІ, біля Суджі було щонайменше 15 позицій і майже на кожній були строковики. У Суджинському районі було багато опорних пунктів, і на кожному від 7 до 30 строковиків.
Окрім хлопців після "учебки", на кордоні стояли прикордонники та батальйон "Ахмат". Останні просто втекли.
Рідні строковиків об'єдналися та намагаються отримати якусь інформацію від російського міноборони. Але там фактично відхрещуються від власних солдатів.
Ми до Москви взагалі не можемо додзвонитися, військкомати відповідають нам: "Що ви за дурниці кажете, їх там немає, у них просто забрали телефони". Вважають нас дурепами. У госпіталі Курська нам інформацію не дають, кажуть, що колись поранених дуже багато,
– скаржаться росіянки.
Що російські строковики писали рідним про події на Курщині:
- командування буде проводити перевірку, тож телефони забирають;
- ідуть на підкріплення;
- я живий і не поранений, але багато хто в полоні;
- ті, хто був ближче до кордону, загинули або потрапили у полон.
Словом, Росія продовжує поводитися в дусі цинічного "іхтамнєт" і "ана утанула". Тим часом Москва не контролює вже багато територій Курщини.