Путіна немає, коли є небезпека: чому очільник Кремля так довго мовчав про події на Курщині

7 серпня 2024, 21:12
Читать новость на русском

Часто Владімір Путін ігнорує події чи ситуацію, яка відбувається у його країні. Втім, "прорив" кордону у Курській області все ж таки прокоментував, назвавши його черговою провокацією "київського режиму".

Загальмована реакція, чи взагалі її відсутність – це стиль й особливість путінського правління. Путін майже ніколи не реагує на подібні події, сказав 24 Каналу російський опозиційний журналіст Ігор Яковенко. До слова, диктатору ще вночі доповіли про нібито атаку безпілотниками й ракетами Курської області.

Варте уваги Транспортний, електричний і газовий хаб: які важливі об'єкти для Росії розташовані у Суджі

Путіну байдуже на біди росіян

Це звична манера Путіна, коли відбувається якесь лихо, чи ситуація, яка вимагає його присутності, то диктатора ніколи немає. Аналогічна ситуація була під час трагедії з підводним човном "Курськ".

Атомний підводний човен "Курськ" затонув внаслідок аварії 12 серпня 2000 року в Баренцевому морі. Усі 118 осіб, які перебували на борту, загинули. Екіпажі кораблів, що були поблизу, відчули перший вибух і набагато потужніший другий вибух, але в російському флоті не зрозуміли, що сталася аварія, і пошуки підводного човна не починались понад шість годин.

"Так само й зараз", – мовив Яковенко.

Путіна немає поруч, коли потрібна його присутність. Російського президента не було, коли відбувалися серйозні теракти з великою кількістю жертв. Його ніколи немає, коли росіянам потрібне співчуття та присутність політичного лідера.

Водночас Путін особисто приїжджає, коли треба зустріти вбивцю, наприклад, Вадіма Красікова.

Важливо! 1 серпня Росія та Захід провели масштабний обмін полоненими. Кремль відпустив політв'язнів, а натомість отримав своїх шпигунів та найманого вбивцю Вадіма Красікова, який був засуджений до довічного ув'язнення за вбивство чеченського командира.