Смотри онлайн онлайн
Прямая трансляция на
Последние выпуски
БЛОГ

Алексей Минаков

 • blog_ava
  Абсолютна влада Зеленського: як уберегти країну від можливих зловживань
  Партія Володимира Зеленського більш ніж впевнено перемогла на виборах, розбивши в пух і прах всіх конкурентів. Незалежно від того, створиться коаліція з іншими політичними силами чи не створиться, "Слуга народу" в парламенті складатиметься з більш ніж 226 депутатів. Про це свідчить підрахунок майже всіх бюлетенів. Тобто "Слуга народу" вже сама по собі є "монокоаліцією".
 • blog_ava
  Чому Путін боїться НАТО, або Як Україні вступити до Альянсу
  Одразу чотири кораблі Північноатлантичного альянсу зайшли нещодавно до порту Одеси для спільних навчань. Наскільки присутність кораблів НАТО в українському порту і Чорному морі є значущою? Це є символічним кроком чи від цього реально збільшується рівень безпеки? Адже в 2014 році Росія брутально анексувала Крим, і кораблі НАТО цьому не завадили жодним чином.
 • blog_ava
  Виборчий список "Самопомочі": аналіз кандидатів у депутати, які пройшли реальний праймеріз
  Чому варто проаналізувати саме кандидатів у депутати від "Самопомоч"? Тому що голова КВУ Олексій Кошель заявив: "У нас реальних праймеріз не відбулося, за винятком політичної партії "Самопоміч", бо вони справді опитували партійців і проводили таку роботу. Всі інші проекти – це фактична імітація праймеріз". Тож, цікаво подивитись, які обличчя були обрані до списку на єдиних "реальних праймеріз".
 • blog_ava
  Як олігархи перекривають дорогу інвесторам в Україну
  Інвестиції – це тема, яка стоїть на порядку денному Президента України Володимира Зеленського. Спочатку призначений ним заступник голови СБУ Іван Баканов зустрічався з представниками провідних бізнес-асоціацій і запевнив їх у прагненні покращення інвестиційного клімату.
 • blog_ava
  Детальний аналіз партійних списків: чим здивують парламентські вибори
  Сьогодні ми поговоримо без ілюзій про списки партій: хто балотуватиметься в депутати на парламентських виборах. Від цього безпосередньо залежить, чи спроможна буде наступна Верховна Рада приймати якісні законопроекти, голосувати за реформи і взагалі сприяти розвитку України.
 • blog_ava
  Скандальне інтерв'ю помічника Зеленського: які заяви викликали хвилю обурення
  В інтерв'ю одному інтернет-виданню давній друг і колишній бізнес-партнер Володимира Зеленського Борис Шефір заявив про необхідність скасування мовного закону, ліквідацію мовних квот та висловив компліменти Путіну. Окрім цього, наговорив ще такого, що на голову не налазить.
 • blog_ava
  Чому референдум про мирні угоди з Росією – це погана ідея
  Ще під час виборчої кампанії Володимир Зеленський заявляв: "Я схиблений на референдумах, це мій пунктик, це дуже подобається". А в його передвиборчій програмі був пункт про "народовладдя через референдуми".
 • blog_ava
  "Нові обличчя" в українській політиці: хто йтиме на дострокові парламентські вибори
  Українці довели, що готові голосувати за нових кандидатів. Чи встигнуть вони "розкрутитися" до можливих позачергових виборів? Які їхні шанси на потрапляння до парламенту? І хто стоїть за ними? Адже ніяк не пов'язаних із старою системою "нових облич" майже не існує.
 • blog_ava
  Почему депутаты оттягивают инаугурацию Зеленского
  ЦИК официально объявила Владимира Зеленского победителем выборов, но инаугурация президента еще не состоялась. Поэтому Зеленский находится в специфическом статусе новоизбранного президента, который еще не приступил к исполнению полномочий.