Архив
Курси валют
Погода
   youtube @24
   Loading...
   google @24
   RSS ЛЕНТА
   Общий RSS

   Топ новости

   Видео новости

   Хто ретельно піклується про кадри Януковича в Конституційному суді

   Суддів Януковича, які допомогли йому узурпувати владу, нагородили відзнакою за вагомий внесок у зміцнення правосуддя та забезпечення конституційних прав і свобод людини.

   18 жовтня, в розпал громадських протестів під парламентом, майже непоміченою пройшла дуже важлива новина. Її важливість в тому, що вона вказує, яким чином вимоги мітингувальників про депутатську недоторканність, зміну виборчої системи, Антикорупційний суд, як в принципі та будь-яку іншу незручну для корупціонерів реформу, може бути якщо не заблокована, то розтягнуто в часі майже на безкінечно.

   Річ у тім, що 13 жовтня суддів Конституційного суду Юрія Бауліна та Сергія Вдовіченка, які своїми злочинними рішеннями допомогли Януковичу встановити режим, що розстрілював людей на Євромайдані, нагородили відзнакою.

   Читайте также: Що далі робитиме парламент з беззубим НАЗК

   І не будь-якою, а "за вагомий внесок у становлення конституційного судочинства в Україні, захист прав і свобод людини і громадянина, зміцнення правосуддя, видатні заслуги в науковій сфері та високий професіоналізм".

   Я підкреслю:

   — суддів, яких Верховна рада ще в лютому 2014 року постановила звільнити за порушення присяги судді;
   — суддів, по яких Генеральна прокуратура розслідує справу за фактом винесення неправосудного рішення, що спричинило тяжкі наслідки та захоплення влади колишнім Президентом Віктором Януковичем у неконституційний спосіб;
   — суддів, по яких навіть ГПУ заявила про наявність у слідства доказів вчинення ними злочину, а СБУ взагалі повідомляла про достатні докази для оголошення про підозру;
   — суддів, яким виплачували кошти з чорної бухгалтерії "Партії регіонів", нагородили за захист прав і свобод людини та громадянина і зміцнення правосуддя.

   Не звільнили, не засудили, не посадили за ґрати — а нагородили. Хто ж і для чого зберігає та ретельно піклується про кадрів Януковича в Конституційному суді?

   Читайте также: Над прірвою у корупції: як учасники революції стають злочинцями

   Судді Баулін і Вдовіченко є президентською квотою, тобто їх призначає і звільняє Президент. За звільнення цих суддів у 2014 голосував тоді ще депутат Петро Порошенко, проте він так і не звільнив їх, коли став Президентом. Натомість вони спокійно собі пішли на "заслужений відпочинок", коли цього року сплив термін їхніх повноважень.

   Ба більше, недореформою правосуддя імені Порошенка нас з вами зобов’язали до кінця їхнього життя виплачувати їм сотні тисяч гривень щомісяця.

   Банкова зробила все можливе, щоб законсервувати систему, вибудовану "професіоналами" Януковича. Їх досвід наполегливо зберігають та вдосконалюють — для чого?

   Дуже просто:

   — щоб блокувати люстрацію, справи по якій заблоковані в судах, поки КСУ вже два роки не приймає рішення по Закону «Про очищення влади»;
   — щоб підвісити е-декларування, справа по якому в КСУ нависла над цим антикорупційним досягненням дамокловим мечем;
   — щоб отримати можливість керувати судами в ручному режимі в рамках своєї судової псевдореформи, яку санкціонував саме Конституційний суд;
   — щоби контролювати рішення КСУ в питанні скасування депутатської недоторканності, два законопроекти по чому були нещодавно відправлені до КСУ.

   Одним із них, депутатський, пропонує скасувати імунітет вже зараз, а другий, президентський, тільки з 2020 року. Цікаво, як же поведуть себе контрольовані та вдячні Президенту за турботу судді КСУ?

   Читайте также: Чого коштуватиме Україні узурпація влади "по-новому"

   А надалі, якщо справа, не дай боже, дійде до закону про імпічмент чи ще якоїсь незручної ініціативи цих клятих невгамовних опозиційних депутатів, — їхнє рішення, як ви розумієте, буде саме таким, яке потрібне Президенту.

   Банкова вже зробила все можливе, щоб законсервувати систему, вибудовану "професіоналами" Януковича. Їх досвід наполегливо зберігають та вдосконалюють, а ми це все продовжуємо оплачувати з наших кишень. Чи звідки по-вашому беруться фантастичні зарплати для них?

   Але от яке питання я хочу щоб ви собі поставили: якщо нинішня влада не тільки зберігає тих, хто допомагав Януковичу будувати бандитську державу, яка знищувала власний народ, але й всіляко підтримує їх і засвідчує їхні відзнаки перед суспільством, то хто тоді для цієї влади ми?

   Ті, хто був на Євромайдані, хто вже сьогодні знову виходить на мітинги проти сьогоднішньої влади, яка брехала тоді, закликаючи нас жити по-новому та покарати бандитську владу Януковича, і бреше сьогодні, здійснюючи таку саму узурпацію влади вже президентом Порошенко.

   Фактично підкуповуючи суддів КСУ чи то порятунком від відповідальності за злочини чи то довічним утриманням, які судді мають потім йому відробляти, Порошенко фактично у законний спосіб намагається впровадити та легалізувати диктатору по-новому.

   Читайте также: Чому лицемірство Порошенка може коштувати українцям своєї держави

   Невже він справді думає, що зможе пошити всю країну в дурні? Зрештою, все буде добре, і якщо зараз не добре, значить, це ще — не кінець.

   powered by lun.ua
   Если Вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter
   Комментарии
   Больше новостей

   Читай новости даже без интернета

   Скачать

   Читай новости даже без интернета

   Залиште відгук