Смотри онлайн онлайн
Прямая трансляция на
Последние выпуски
БЛОГ

Александра Дрик

 • blog_ava
  Какие проблемы существуют в законе о перезагрузке НАПК
  Парламент принял закон о "перезагрузке НАПК". Этого решения мы добивались два года. Впрочем отдельные проблемные положения в нем остались. Что будет дальше – читайте в материале 24 канала.
 • blog_ava
  Кардинальні зміни у НАЗК: підводні камені нового закону
  Парламент ухвалив закон про "перезавантаження НАЗК". Цього рішення ми добивались два роки. Втім окремі проблемні положення в ньому залишились. Що буде далі – читайте в матеріалі 24 каналу.
 • blog_ava
  Закон про незаконне збагачення: що він передбачає та кому загрожує
  Верховна Рада проголосувала у першому читанні довгоочікуваний законопроєкт, який повертає відповідальність за незаконне збагачення. Втім цим же законопроєктом запроваджується новий для України інструмент боротьби з корупцією — так звана цивільна конфіскація.
 • blog_ava
  Що передбачає законопроєкт про перезавантаження НАЗК: плюси, мінуси та ризики
  11 вересня Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроєкт про перезавантаження НАЗК. Нарешті. Втім є нюанси. І саме про них – читайте далі у матеріалі.
 • blog_ava
  Нова Верховна Рада: яких змін очікувати українцям
  Останні парламентські вибори пронеслись по Верховній Раді як цунамі – знесло всіх і все на своєму шляху. З одного боку, це закономірно, адже люди настільки втомились від того, що їх постійно обманюють, що готові на що і на кого завгодно аби тільки не те, що вже було.
 • blog_ava
  Які важливі рішення має прийняти новий парламент
  З початку президентської, а потім парламентської передвиборчих кампаній суспільство дуже чітко сформулювало запит на встановлення справедливості. При чому не абстрактно, а у вигляді дуже конкретних рішень. Змусило політиків публічно пообіцяти їх виконати і включити в свої програми. А також забезпечило присутність своїх представників в списках проукраїнських партій.
 • blog_ava
  Люстрація – єдине, що заважає повернутися "руському міру" в Україну
  Днями суспільство сколихнула чергова спроба Конституційного суду скасувати люстрацію. Конституційний суд України вже давно, а точніше чотири роки, збирається це зробити. І давно вже скасував би, якби кожного разу, небайдужі українці не виходили на захист люстрації під стіни суду.
 • blog_ava
  Чи буде новий парламент протистояти Медведчуку
  П'ять років Україна вимагала від Європи покарати Росію, а сама так і не покарала нікого з її агентів у себе. Вимагала накласти санкції, сама продовжуючи торгувати з окупантом. Може, українська влада покарала корупціонерів? Ні. Може, усунула від влади олігархів? Ні. Може, у нас система правосуддя запрацювала? Теж ні.
 • blog_ava
  Парламентські вибори: що необхідно зробити виборцю перед голосуванням
  Верховна Рада – єдиний орган законодавчої влади в Україні. Вона приймає закони, бюджет, призначає Уряд, може змінювати Конституцію. Однак українці втратили багато можливостей з цим парламентом через депутатів, які через свій, часто відверто корупційний інтерес, блокували або саботували реформи.
 • blog_ava
  Парламентські вибори-2019: за якими критеріями обирати депутатів
  Час парламентських виборів наближається. Коли б вони не відбулись: достроково чи за планом, перед українцями стоїть завдання обрати таку Верховну Раду, яка зможе нарешті втілювати всі наші грандіозні плани з побудови нової України.
 • blog_ava
  Провалена реформа Авакова: у що перетворилося МВС
  Коли у 2014 році розпочиналась реформа МВС, її головним завданням було перетворити відомство із, по суті, ще радянського репресивного мілітаризованого монстра на цивільний орган правоохоронного зразка. Для цього необхідно було очистити лави через переатестацію.
 • blog_ava
  Революційний шанс: як подолати корупцію в Україні
  У нас з'явився шанс сформувати антикорупційний парламент, та чи скористаємося ми ним? Чи знаєте ви, що латинське слово corrumpere, від якого походить слово корупція, позначало, серед іншого, псування шлунку поганою їжею, псування води, руйнування планів, марнування статків, занепад моральних підвалин, упущення можливостей, знищення свободи?