Голову Чернівецької обласної ради підозрюють в отриманні хабаря у 200 тисяч доларів. Про це йдеться в ухвалі Вищого антикорупційного суду від 23 жовтня.

Читайте також: Обшуки в будинку Дубневича під Львовом: у чому НАБУ підозрює екснардепа

Так, досудове розслідування вказує на те, що Іван Мунтян вимагав від чернівчанина хабар за те, щоб обласна рада передала санаторій "Брусниця" на 49 років у аренду. З липня до жовтня 2019 року посадовець отримав 180 тисяч доларів хабара, згідно з текстом ухвали.

Ухвалою арештовано автомобіль Volkswagen Golf Variant, мобільний телефон Samsung, а також цілу низку документів обласної ради, що стосуються цієї справи. Їх виявили 16 жовтня під час обшуків у приміщеннях обласної ради.

Додзвонитися до голови обласної ради 24 каналу не вдалося.

Що відомо про курорт "Брусниця"?
Майже рік тому почалася передача обласного комунального підприємства в оренду. Тоді підприємець отримав нежитлові приміщення. А вже 9 жовтня 2019 року санаторій передали у повне користування.

Брусниця – бальнеологічний санаторій, який базується на Брусницькому родовищі мінеральних вод. У медзакладі лікують опорно-руховий апарат, шлунково-кишковий тракт, захворювання нервової системи. Санаторій славиться унікальними природними цілющими водами.

У 2017 році санаторій планували переобладнати у реабілітаційний центр для учасників АТО.