Андрій Портнов

Нещодавно одіозний політик, колишній посіпака Януковича, Андрій Портнов опублікував попередження: "Друзі, для майбутніх фільтраційних цілей, наша команда починає комплекс заходів по ідентифікації активістів і решти бродячого злочинного непотребу". Вже тоді у мене було чітке передчуття, що це буде чергова порція бруду і брехні.

К теме: Покинутий Богдан, посіпаки Януковича і перші обіцянки Єрмака

Посіпака Януковича брехав про Віталія Дейнегу, відомого волонтера і керівника благодійного фонду "Повернись живим".


Керівника фонду "Повернись живим" Віталій Дейнега

З 2016 року до сьогоднішнього дня фонд зібрав для потреб української армії понад 161 мільйон гривень і понад 160 з них використав. На сайті "Повернись живим" є детальний звіт. Тобто усе можна перевірити. Здавалося б до чого можна було причепитись? Але Портнов обмежується тільки власною фантазією.

Віталій Дейнега 19 років мав основний заробіток від блогодійного фонду повернись живим, – сказав Портнов.

Напевно автор цих слів сподівався, що глядач запалає ненавистю до Дейнеги. І так би і було, якби не одне, але – благодійний фонд "Повернись живим" зареєстрований у березні 2015 року.

Детальніше дивіться у повній версії програми:

В розпорядженні Портнова був якийсь документ без назви, в якому вказані усі доходи нібито Дейнеги. Портнов стверджує, що основні заробітки Дейнеги принесла благодійність. Поквартальна запралата від благодійного фонду вказана в ньому у розмірі від 3 до 14 тисяч, тобто від 1 до 5 тисяч в місяць. В той же час вказані і інші джерела доходу. Які в середньому у 10 разів більші ніж у фонді.


Документ начебто з доходами Дейнеги

Це ж така еталонна брехня. Коли не просто говорять неправду, а ще і одразу надають так звані докази обману. Усі знають, що Портнов, Лукаш, Гужва і його жовте видання Страна.ua брешуть і маніпулюють, але коли говорять завжди прикриваються якимось документом. То що виходить, що усі ті документи, просто декорації і реквізити.

Розжигатєлі ворожнечі і війни

Портнов обурювався тому, що Нацрада з питань телебачення прагне перевіряти канали Медведчука, а не перевіряє канали Порошенка. Він назвав це "шоу для якихось дегенератів, де вони розпалюють ворожнечу і Нацрада цього не помічає". І він не один такий борець за "справедливість".

Олена Лукаш, колишній член "Партії регіонів" і міністр юстиції Януковича, теж нібито проти розпалювання ворожнечі. Як тільки вони починають говорити про те, що ворожнечу розпалювати не можна одразу цікавтесь на кого вони працюють: Медведчука, Портнова, Гужву чи Шарія.


Кому належать українські телеканали / інфографіка 24 каналу

Звісно, заради справедливості, варто сказати: рівень напруги і нетерпимості в українському суспільстві за останні шість років справді виріс. Мені складно уявити, як розпалювання ворожнечі з одного боку може зупинити іншу, як це наближає нас до миру чи якогось примирення?

Интересно! Посіпаки Януковича намагаються повернути втрачену владу

Це дуже неприємна реальність, усвідомлення якої, особисто мені, дається складно. А ще складніше знайти спосіб цьому протистояти. Бо той хто бреше і маніпулює обмежений тільки своєю фантазією. А щоб розказати правду її ще треба знайти.