Бачу, багато хто почав ширити умовиводи російських науковців, експертів, РПЦ щодо штучної паніки і підступність заходу. Але в цих заяв є конкретне політичне пояснення.

Зверніть увагу! Коронавірус наш, або Шість років потому

Не забувайте, що Путін заявив про необхідність провести всенародний референдум (голосування, опитування – назва може змінюватись) щодо затвердження поправок до Конституції та "обнулєнієм" його двох поспіль президентських термінів.

Тому, їм в карантин зараз заходити ніяк не можна, вони будуть терпіти до останнього – ресурси це дозволяють.

Попередньо обговорюється дата 22 квітня – ну от люблять вони символізм у датах. Почерк КДБ мусить простежуватись в усьому.

Попри те, що в РФ хоч і незначні, але вживають протиепідемічні заходи, досі немає жодних змін щодо майбутнього всенародного голосування. В Кремлі лише знизили обов'язковий поріг явки до 60% і дуже бояться коронавірусної паніки, бо тоді ніхто не прийде голосувати.

Кремль зараз шукає вихід з цієї ситуації, частину голосування планують зробити електронним, розширити можливості голосувати на дому, ЦИК готує проект порядку голосування з можливістю три дні голосувати поза межами дільниць, вивчають можливість дострокового голосування.

Важливо! Коронавірус уб'є вдесятеро більше людей, ніж грип. Що повинен знати і робити кожен

Думаю, вони знайдуть як використати епідемію собі на користь – бо це, і справді неймовірний шанс для "красивої" підробки результатів.

Але поки шукають як це зробити, відпрацьовують план по зменшенню паніки.