Прямая трансляция на
Последние выпуски
БЛОГ Олег Постернак
Политический эксперт и политтехнолог, кандидат исторических наук
 • blog_ava
  Год "зеленой революции"
  Политика, на самом деле – типичное социопсихологическое явление и очень часто строится вокруг удивительных по своей объективности ассоциаций.
  15 мая , 08:40
 • blog_ava
  Робота над помилками: що потрібно змінити у виборчому законодавстві?
  Президентські вибори завершились. Центральна виборча комісія 30 квітня встановила результати повторного голосування, і можна переходити до аналізу "білих плям" виборчого законодавства, які суб’єкти виборчого процесу використовували на свою користь.
  6 мая 2019 , 12:00
 • blog_ava
  Медійні війни в політиці як реальність часу
  Професійні журналісти, відеоблогери, повелителі лайків та армій підписників, "диванна сотня" facebook, ведучі каналів в Телеграмі, twitter-боти, розробники мемів, стрімери та завзяті Instagram-щики – вся ця величезна інформаційна армія в один прекрасний момент може бути кинута на знищення комерційного чи політичного іміджу і досягне вражаючих успіхів.
  17 апреля 2018 , 21:54
 • blog_ava
  Як ми сприймаємо вуличну політичну рекламу?
  Кожна виборча кампанія в Україні супроводжується справжньою війною між партіями та кандидатами за людні локації палаток, поштові скриньки та вільні вуха виборців. Все це накривається величезною кількістю паперової агітаційної продукції: від календарів, буклетів та брошур до книжок та дорогих журналів. Паралельно в очі лізуть борди, сітілайти, телевізійні ролики.
  21 августа 2017 , 12:01
 • blog_ava
  Без права на помилку
  В лютому минає три роки, як посаду керівника Міністерства внутрішніх справ обійняв Арсен Аваков. За цей період було багато сказано як поганого, так і доброго щодо реформи структури МВС. Наразі, можна підбити певний підсумок і трохи зняти штучну напругу навколо однієї з найбільш успішних інституційних реформ в Україні.
  26 февраля 2017 , 18:05
 • blog_ava
  Паспортный La La Land, или Почему Путин признал документы террористов Донбасса
  Путинский указ о признании документов оккупированных территорий Донбасса интересен тремя фактами.
  19 февраля 2017 , 14:15
 • blog_ava
  Концептуальная спецоперация: Савченко запускает дискурс переговоров с боевиками
  Порошенко все свое президентство категорически отрицал возможность коммуникации с главарями боевиков, вывел эту идею из общеполитического диалога и сделал невозможным даже ее существование в теории. Ну а система массовой коммуникации за три года с усердием утрамбовывала эту позицию как естественный и неприкасаемый порядок вещей.
  13 декабря 2016 , 22:33
 • blog_ava
  Капитал-шоу для обманутых вкладчиков
  "Любая власть боится паники вкладчиков..."
  26 ноября 2016 , 08:30
 • blog_ava
  Країна винуватої опозиції
  В демократичній країні завжди є опозиція.
  28 сентября 2016 , 15:49
 • blog_ava
  На низком старте, или Еще немного о тарифах
  Когда принималось решение о тарифах, на столе у членов правительства лежали свежие данные о том, что большинство жителей не будет серьезно протестовать против решение о повышении стоимости.
  20 июля 2016 , 16:35
 • blog_ava
  Губернатор-президент Саакашвили
  Многонациональная красивая еврейская Одесса – оплот единой Украины в борьбе с кремлевским миром. Теперь губернатором у тебя бывший иностранный президент и грузин по происхождению.
  31 мая 2015 , 11:32
 • blog_ava
  Это не сдача Украины, это реальная политика
  Пока мы радуемся спортивным успехам и захвату в плен российских военнослужащих, ситуация вокруг Донбасса переходит в новую стадию урегулирования.
  20 мая 2015 , 18:26
Больше новостей