Грузинський політолог Гела Васадзе розповів 24 каналу, що висновок колишнього президента є принциповим питанням для влади Грузії. Він додав, якщо Саакашвілі звільнять, то це спричинить негативну реакцію у Москві.

Дивіться також Протести через закон про "іноагенти": як Грузія може стати новою Білоруссю і чим це загрожує

"А грузинська влада дотримується стратегії не дратувати Москву", – сказав політолог.

Спецоперація Росії

Гела Васадзе вважає, що російські спецслужби провели спеціальну операцію для арешту Міхеїла Саакашвілі у Грузії. Ця операція була однією з ключових перед повномасштабним вторгненням Росії до України.

Росія ізолювала Саакашвілі спеціально перед вторгненням до України. Якби він був там під час війни, то проводив би переговори з єврочиновниками та конгресменами,
– зазначив Васадзе.

Він висловив сподівання, що у майбутньому СБУ проведе ретельне розслідування злочину щодо Саакашвілі. Знайде всіх винуватців, які, на його думку, є в Україні та покарає публічно.

Останні новини по Саакашвілі

  • Стан здоров'я Міхеїла Саакашвілі, колишнього президента Грузії, різко погіршився . Керівництво партії країни відмовилося проводити будь-які консультації щодо його стану.
  • Польським лікарям дозволили провести обстеження екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі та ухвалити необхідні рішення щодо його лікування. Наразі він все ще перебуває у грузинській в'язниці.
  • У Верховній Раді зареєстровано ініціативу про звернення до президента Грузії. Україна закликає до проведення гуманітарного акту та помилування Міхеїла Саакашвілі.