Найпершими відреагували таксисти: що відбувалося в Криму після вибуху на мосту

8 жовтня 2022, 18:21
Читать новость на русском

Після вибухів на Кримському мосту на півострові панікують лише окремі категорії "населення". Водночас фіксуються черги на АЗС та до банкоматів.

Найбільше побоюються наслідків "бавовни" російські "колоністи". Про це 24 каналу розповів колишній представник президента України в АР Крим Борис Бабін.

Зверніть увагу Чому вибух на Кримському мосту не був ракетним ударом: пояснення військового оглядача

Чи є паніка

Експерт зазначив, що у Криму можна побачити ажіотаж і паніку в окремих категорій "населення".

З самого ранку у суботу першими відреагували таксисти та інші автомобілісти. Вони швидко поїхали на заправки й розпочали розбирати пальне. Зокрема, в каністри. Це був найбільш очікуваний крок. Я не скажу, що є загальна паніка щодо харчових продуктів, але є черги до банкоматів,
– пояснив Бабін.

За його словами, люди розуміють, що найменші перебої з продукцією все-таки будуть.

"Найбільшу кількість панічних настроїв мають російські "колоністи" й декілька тисяч "туристів". Для "колонізаторів" – це "третій дзвіночок перед виставою". Вони розуміють, що надалі їх питатимуть, що вони тут роблять. Ситуація з кожним тижнем подальшої російської агресії стає все більш "пікантною", – додав експредставник президента в АР Крим.

Як реагують окупанти на "бавовну" на Кримському мосту: дивіться відео

Скільки російських "колоністів"

Бабін зауважив, що на тимчасово окупованому півострові є три основні категорії "колоністів".

Перша – це військові, яких просто перемістили з родинами, друга – це чиновники і їм подібні, які прибули до Криму "напівдобровільно". Їм створювали умови, щоб вони були частиною російської колонізації. Це і вчителі, і прокурори й дуже широкий спектр людей, якими Росія хоче наситити півострів, щоб забезпечити злочинну русифікацію,
– вказав експерт.

Читайте також Лише два варіанти: що насправді відбулося на Кримському мосту

Він розповів, що третя категорія – це люди, які перебувають "у пошуках долі", прямуючи до Криму.

"Зважаючи на те, що на півострові фактично немає економіки з 2013 року, то ця група складається переважно з тих, хто у Росії багато вкрав, або хто отримує в Росії певний зиск – військові, пенсіонери, відставники російських служб тощо. Вони мають доходи не в Криму і прагнуть померти на півострові на старості років", – підкреслив співрозмовник.

Бабін резюмував, що загалом у Криму сотні тисяч "завезенців".

"До прикладу, місто Севастополь. До окупації у ньому було до 300 тисяч людей. Сьогодні – це майже 500 тисяч. Висновки робіть самі. І це попри те, що у Криму глибока демографічна криза", – зазначив експредставник президента в АР Крим.

Вас також може зацікавити – що могло бути у цистернах на Кримському мосту: дивіться відео

Вибухи на Кримському мосту: що відомо