Вибухи на Кримському мосту пролунали близько 06:00 8 жовтня. Невдовзі стало відомо, що "бавовну" до незаконної споруди на півострові підвезли з допомогою СБУ. Цю інформацію 24 каналу також підтвердили джерела у спецслужбах.

Читайте також Історична мить: усе що відомо про "бавовну" на Кримському мосту

"Бавовну" на Кримський міст підвезли таки наші

Як зазначають джерела, "український слід" росіяни шукали не дарма. Дійсно, до вибухів на Кримському мосту причетна СБУ, а також інші спецслужби нашої держави. Відповідну інформацію виданню підтвердив також співробітник правоохоронних органів.

Речник СБУ Артем Дехтяренко ексклюзивно 24 каналу прокоментував вибухи на Кримському мосту. Він зазначив, що розповідати якісь деталі щодо цього відомство наразі не може.

Роль СБУ чи будь-якого державного органу України у "бавовні" будемо коментувати після нашої остаточної перемоги,
– підкреслив він.

Що стосується самих росіян, то глава так званого "парламенту" Криму Костантинов раніше висловив припущення. За його словами, дорожнє полотно на мосту пошкодили саме "українські вандали".

Здогадками поділилися також в антитерористичному комітеті. Там зазначили, що причиною вибуху міг бути підрив вантажівки. Вона злетіла у повітря під час руху мостом, що і спричинило його значні руйнування. Зауважимо, що вже відкрите кримінальне провадження за цим фактом.

Додамо, що Путін уже теж відреагував на вибухи на Кримському мосту. Як зазначив його речник Дмітрій Пєсков, уже створена урядова комісія. Її основна задача – розслідування "надзвичайної ситуації".

А там є що розслідувати, до слова. Якщо говорити про самі лише збитки, то їх уже підрахував всеросійський союз страхувальників. Їх оцінили вже у 200 – 500 мільйонів рублів, що у гривневому еквіваленті сягає 119 – 297 мільйонів гривень.

Рух мостом зупинений

Місцева "влада" вирішила призупинити як залізничний, так і автомобільний рух через Кримський міст. На водіїв, які під'їхали до переправи, очікують точки з їжею та вбиральнями. Невдовзі планують відкрити мобільні пункти обігріву. Це демонструє, що полагодити міст окупантам не вдасться швидко.

Водночас планують запустити паромну переправу. Вона має запрацювати до кінця дня. Це також свідчить про те, що ворог постійно перебував в очікуванні того, що Кримський міст колись такі піде на дно. І ось цей день настав.

Варте уваги – Путін відреагував на палаючий Кримський міст: дивіться відео