"Байден з Україною до кінця": чому виникають проблеми з військовою допомогою для України від США
Палата представників США не підтримала ідею Джо Байдена про виділення 106 мільярдів доларів на допомогу Україні, Ізраїлю та Тайваню. Зараз шукають варіанти, як продовжити допомогу Києву.
Про це 24 Каналу розповів політичний діяч зі США Юрій Рашкін, зауваживши, що до влади у нижній палаті Конгресу прийшли трампісти. І ситуація з виділенням військової допомоги України стала дещо важчою.
Дивіться також Зірковий журналіст TIME з "російськими скелетами" в шафі: хто такий Саймон Шустер
Це – неприємний сигнал. Однак безперечно, що зараз Штати будуть шукати рішення, як все ж забезпечити подальшу військову допомогу для України.
США та Байден робитимуть усе можливе зараз. Байден з Україною до кінця. Ті рішення, які мали працювати, поки не працюють. Лендліз – також не рішення. Бо йде те ж голосуванні і той ж спікер. В нас спікер, який хоче гроші для Ізраїлю взяти з податкової адміністрації. Трампівці у всій красі. Республіканці голосують, бо інакше їх "з'їдять". Далі Сенат заблокує цей законопроєкт. І все для них добре буде,
– зазначив Рашкін.
Дивіться розмову з Юрієм Рашкіним на ютубі 24 Каналу
Будуть шукати рішення
Як наголосив Рашкін, ситуація зараз екстрена, бо фактично зараз вже практично дві війни, а одна з партій блокує допомогу. Однак Штати будуть думати, як забезпечити Україну військовою допомогою.
Будуть знаходити нові рішення. Республіканці не зрозуміли, що це програшний варіант. Побачимо, як президент США шукатиме гроші для України. Їх потрібно знайти,
– підкреслив Рашкін.
Військова допомога для України: коротко
- Палата представників США раніше схвалила допомогу для Ізраїлю. Там збираються передати близько 14 мільярдів доларів допомоги. До законопроєкту не увійшла підтримка України.
- Також спікер Палати представників Майк Джонсон повідомив, що внесе на розгляд від Конгресу власну ініціативу щодо допомоги Україні. Її об'єднають із виділенням грошей на захист кордонів США з Мексикою. Він вважає, що так за законопроєкт проголосують обидві партії.
- Наразі Україні передаватимуть менші пакети військової допомоги. Все через відсутність відповідного рішення в Конгресі щодо додаткового фінансування.