У Запоріжжі й знову у Харкові пролунали вибухи під час повітряної тривоги: залишайтеся в укритті

23 червня 2022, 23:55
Читать новость на русском

Під час повітряної тривоги 23 червня, близько 23:45 у Запоріжжі було чутно вибухи. Закликаємо місцевих жителів залишатись в укриттях.

Вибухи на Запоріжжі пролунали майже одразу після повітряної тривоги. Про загрозу ракетного удару в регіоні оголосили о 23:44.

До теми У ПАРЄ офіційно заявили, що літак МН-17 був збитий російською ракетою "Бук"

До слова, досить нещодавно, також під час повітряної тривоги (23 червня близько 23:00), вибухи лунали у Харківській області.

Згодом у місті пролунали повторні вибухи, приблизно опівночі. Останні тижні окупанти дуже часто обстрілюють Харків. Через ворожі обстріли харків’янам небезпечно перебувати на вулицях міста.

На Сході повітряна тривога

Зауважимо, що станом на 00:00 24 червня у низці східних регіонів лунає повітряна тривога, а саме:

  • У Харківській області,
  • У Дніпропетровській області,
  • У Запорізькій області.

Також загроза ракетного удару оголошена на Луганщині. Там повітряна тривога лунає ще з 4 квітня й відтоді не припинялася.

Важливо! Не публікуйте та не поширюйте у соціальних мережах адреси "прильотів", і в жодному випадку фото та відео з наслідками ворожих обстрілів. Також не знімайте та не оприлюднюйте роботу ППО. Адже так ви допомагаєте ворогу коригувати вогонь.

Як поводитись під час повітряної тривоги

  • Якщо у вашому регіоні оголосили повітряну тривогу – зауважте, це не навчальна тривога і існує реальна загроза ракетного удару. Перекрийте воду, газ й вимкніть електричці прилади. Подбайте про сусідів з інвалідністю та літніх людей – допоможіть дістатися до безпечного місця.
  • Не забувайте й про домашніх улюбленців, оскільки неможливо передбачити, коли ви зможете повернутися додому. Також вони можуть сильно налякатися у випадку гучних вибухів.
  • Після цього якнайшвидше перейдіть до найближчого укриття чи сховища.
  • Якщо з вагомих причин ви не можете перейти в укриття, принаймні користуйтеся "правилом двох стін". Перейдіть до кімнати, яка відділяє вас та вулицю щонайменше двома стінами й тримайтеся ближче до опорної стіни.
  • Покидайте укриття лише після відбою.

До теми – харківські піротехніки зняли з даху будинку 500-кілограмову авіабомбу: дивіться відео