Чому Суровікіна замінили Герасимовим: російський опозиціонер припустив, чи змінить це ситуацію

14 січня 2023, 16:57
Читать новость на русском

Заміна Суровікіна на Герасимова не змінить ситуацію на фронті. Росії немає звідки взяти додаткові ресурси й можливості.

Про це 24 Каналу розповів російський опозиційний політик Дмитро Гудков. Шойгу "понизив" Суровікіна і призначив нового командувача вторгненням в Україну.

Цікаво "Духовна мобілізація": новий маразм від творців "жесту доброї волі" та "від'ємного наступу"

Причини зміни Суровікіна на Герасимова

Гудков зазначив, що є кілька причин зміни Суровікіна на Герасимова. Перша з них військова, бо коли Путін призначав Суровікіна, то він зламав вертикаль влади в армії. Армією має керувати начальник генштабу, а не його заступник, інакше наступає параліч у керуванні армією.

Вони пограли в цю історію, зрозуміли, що це лише погіршило ситуацію, й зараз намагаються відіграти назад. Це одна причина. Друга причина – треба дати "по шапці" Пригожину, бо він поводить себе не за чином, не за статусом,
– зауважив російський опозиційний політик.

Він додав, що Пригожин дозволяв собі ображати адміністрацію президента, генералів тощо. Тому Путін скористався принципом "розділяй і володарюй". Він показав, хто тут головний, зробивши чергову рокіровку в керівництві армії.

Гудков припустив, чи змінить ситуацію зміна Суровікіна на Герасимова: дивіться відео

Україна стала краще, ніж рік тому, а Росія – гірше

За словами російського опозиційного політика, Герасимов уже командував вторгненням на самому початку і своїх військових талантів не показав. Нині будуть нові спроби, але в Росії не додалось ресурсів, не додалось можливостей, їх немає де взяти.

"Україна більш підготовлена. Попереду багато міжнародних зустрічей, військових, Мюнхенська конференція з безпеки. Я думаю, що візит Зеленського у США був дуже знаковим, важливим, не лише символічним, а і практичним візитом, який показав готовність США підтримувати Зеленського", – наголосив Гудков.

Як він зазначив, після цього навіть нейтральні європейські країни почали демонструвати свою підтримку Україні. Україна стала краще, ніж рік тому, Росія ж навпаки – гірше. 

Проблеми росіян через війну: останні новини