Флаги, траурные ленты, цветы и плакаты с надписью "Я Волноваха". Люди возле памятника Тарасу Шевченко еще с десяти часов утра начали собираться на "Марш солидарности".

Збір був запланований на 12.00, проте люди підтягувалися увесь час. Колону очолювали представники усіх релігійних конфесій.

Колона рухалася в напрямку Майдану Незалежності через Бессарабку та Хрещатик. Перехожі просто під час маршу приєднувалися до ходи. Майже у кожного в руках була табличка "Я Волноваха".

Вже на Хрещатику було видно, що кількість людей суттєво збільшилася. Шлях до Майдану був майже мовчазним, лише іноді було чути гасла "Слава Україні".

На Майдані Незалежності велика кількість людей з плакатами та прапорами чекали початку народної молитви за загиблими. Перед Стелою сотні лампадок.

До маршу солідарності вже на Майдані приєдналися Президент України Петро Порошенко з дружиною, прем’єр-міністр Арсеній Яценюк та інші політики.

Перед народною молебню зачитали імена всіх загиблих в трагедії під Волновахою.

Потім почалася народна молитва. Разом з народом священослужителі молилися за полеглих на Майдані, загиблих героїв в зоні АТО і звичайно ж за невинних жертв трагедії під Волновахою.

Представники кожної релігійної конфесії звернувся до народу. Закликали молитися і вірити в перемогу, підтримувати наших бійців. Деякі з представників виступали дуже емоційно. Закликали до єдності, миру, та вірити в перемогу адже « правда за нами». Потім до слова запросили Президента України Петра Порошенка.

Президент також оглосив хвилину мовчання у знак шани загиблим та згадав у своїй промові теракт у Парижі. Після завершення промови Президента усіх запросили запалити свічки в лампадках, що на площі та запалити свічку у себе вдома.

Підготувала: Макарчук Ірина