"Путін обрав неправильну стратегію": на що варто зважати щодо ризику застосування ядерної зброї
ЄС мали сумніви перед початком повномасштабного вторгнення і не вірили у дані розвідки США. Зараз у ЄС не вірять, що Путін застосує ядерну зброю, але це не означає, що він використає її.
Про це 24 каналу розповів політогол Валерій Димов. Він також зазначив, що також слід додати, що риторика ЄС не надто категорична.
Читайте також США виступають за створення Заходом інтегрованої системи ППО для України
Димов зазначає, що в ЄС не можуть засвідчити те, що бачать підготовку Росії до використання ядерної зброї.
"Таким чином, можна зазначити, що пан Борель зараз "жне плоди" своєї невіри. Не дарма у Брюсселі є пам’ятник страусу, який ховає голову у пісок", – каже політолог.
За його словами, у ЄС достатньо часто відвертаються від кризи, на яку ц них немає відповіді.
Впродовж 4 місяців у США напрацьовують протоколи реагування на можливе застосування Росією ядерної зброї. Також США постійно проводять переговори, де попереджають Росію щодо катастрофічних наслідків у разі застосування такої зброї,
– додає Валерій Димов.
Публічні заяви про такі переговори, це набагато важливіше, аніж самі переговори.
Росія масово атакувала Україну ракетами 10-11 жовтня
- Вранці 10 жовтня російські загарбники масовано обстріляли низку українських міст. Відомо, що ворог використав 84 крилаті ракети та 24 безпілотники, з яких 13 – іранські "Шахід-136".
- Російські окупанти вдарили по українських містах високоточними крилатими ракетами наземного, морського та повітряного базування, зокрема Х101, Х555. Вони атакували Україну з акваторії Чорного моря та з Каспійського регіону.
- В Офісі Президента повідомили, що кількість загиблих зросла до 23 осіб. Ще понад 100 українців зазнали поранень.