У Росії можуть посилити мобілізацію після "перемоги" Путіна, – Юсов
У Росії вже вп'яте на так званих виборах президента нібито "переміг" Владімір Путін. В українській розвідці пояснили, що тепер буде з мобілізацією у ворогів.
Представник Головного управління розвідки Андрій Юсов заявив в ефірі телемарафону, що мобілізаційні заходи в Росії не зупинялись. Адже російський диктатор ще восени 2022 року підписав указ про часткову мобілізацію.
Дивіться також Прогноз CNN: що чекає на Росію після перемоги Путіна
Що буде з мобілізацією в Росії
Представник української розвідки відповів на питання, чи можлива тепер у Росії нова хвиля мобілізації та чи зміниться політика Кремля після "перемоги" Путіна.
І так, після цього фарсу, які називали "виборами Путіна", (очікується – 24 Канал) їхня (мобілізаційних заходів – 24 Канал) активізація. Можливо, вони можуть нести більш відкритий характер. І це правда,
– заявив Андрій Юсов.
Перед цим видання The Wall Street Journal написало, що у Росії можлива нова хвиля мобілізації. Адже Владімір Путін хоче закріпити свою перевагу на полі бою.
Через це Путін може зіткнутись із тим, що тисячі росіян тікатимуть за кордон. Окрім того, він очікує на результати виборів у США та планує продовжувати повномасштабну війну проти України стільки, скільки буде потрібно. Іноземні журналісти вважають, що Путін відчуває нібито час на його боці.
За даними видання, у Росії також можна очікувати на:
- нову хвилю арештів,
- нові закони для придушення інакомислення,
- збільшення податків для багатих.
Дивіться також Остаточно розв'язані руки: що буде після "перемоги" Путіна та чого чекати від виборів у Росії
Часткова мобілізація в Росії
- Наприкінці 2023 року Путін заявив, що нібито 300 тисяч солдатів вони мобілізували й другої хвилі мобілізації нібито не буде.
- Російський опозиційний політик Геннадій Гудков розповів, що на ставлення громадян Росії до війни потужно вплинула часткова мобілізація, яку Путін проводив восени 2022 року. Мовляв, вона спровокувала бунти. Саме тому Кремль боїться нової мобілізації.
- Однак мобілізація в Росії не торкається в основному великих міст. Хоч майже 23% росіян живе в містах-мільйонниках, та мобілізують найбільше у невеликих містах, селищах, селах в деградаційних регіонах. Саме тому найбільше війну підтримують у великих містах Росії.
Дивіться також "Втомилися бути хорошими дівчатами": в Росії радикалізується рух дружин мобілізованих