Хто грає за Україну

Штати передали 300 джавелінів та 70 тонн зброї.

Фатальна помилка Москви Українці об'єдналися, щоб за будь-яку ціну зупинити росіян

Канада – 340 мільйонів доларів допомоги та пів тисячі військових.

Китайці, наче, вмовили Путіна не атакувати в час Олімпіади, що дає нам ще 2 – 3 тижні для військової допомоги та маневру наших політиків та дипломатів.

Британія викладається чи не найбільше, причому, по всіх фронтах: інформаційний, гібридний, військовий, політичний та розвіддані.

Чехія – кілька тисяч боєприпасів.

Навіть Молдова включилась в гру, нагадавши, що чекає виведення російських військ із Придністров'я. Що мегацінно та надзвичайно ризиковано для них самих. Але вони з нами.

Українці готові боронити свою країну

І найголовніше – 56% українців готові вступити до територіальної оборони. Що збільшує наші військові людські ресурси до пів мільйона.

До теми Російська війна проти України розгортається на 4 фронтах

Якщо керуватись військовим принципом, що для атаки потрібна перевага 1 до 3. То 1 мільйон російської армії та резервістів, явно не вистачатиме для повномасштабного успішного наступу.

Тому варто зчитувати й інші сценарії. І точно не розслаблятись.

Героям слава

І останнє, відповідаючи на поставлене вгорі питання – Хто грає за Україну, – найбільше за Україну грають самі ж українці.

І це варто не забувати, коли мине загроза, будуючи сильну державу, економіку, армію, культуру, освіту. А наразі найголовніше – вистояти, з чим Ми точно як країна справимося.

У Львові ветерани АТО навчають стрільбі чиновників – дивіться відео