Нас запевняють, що Володимир Зеленський і досі на першому місці в уподобаннях українців. Петро Порошенко – на другому. Третє між собою, мовляв, вже ділять Юлія Тимошенко, Юрій Бойко та Дмитро Разумков.

К теме Президентский рейтинг в декабре: Зеленский – лидер, какое отставание у конкурентов

Зеленський капітально програє Разумкову

В кожного з них приблизно по 9% відсотків підтримки з боку українців. Це серед тих, хто точно прийде на дільницю голосувати і вже визначився з вибором.

Не хочу нічого поганого сказати про цих соціологів, але я відверто здивований високими цифрами, які дають Разумкову. Розумію, звісно, що колишнього спікера парламенту дуже активно піарять на популярних олігархічних телеканалах.

Відверто дивні мені цифри, що Зеленський, попри те, що в першому турі обходить у першому турі всіх своїх конкурентів, але в другому турі (якщо вірити соціологам), виграє лише в Тимошенко та в Бойка.

Водночас Порошенку він вже мало не програє (50 на 50, але з невеличкою перевагою Порошенка). Разумкову, мовляв, Зеленський вже програє капітально, із розривом аж у 12% на користь Разумкова.

Повний випуск програми "Pro новини": дивіться відео

Популярність Разумкову штучно "накачують"

Нічого не хочу поганого казати про цих соціологів. Розумію, що популярність Разумкову зараз штучно "накачують" на популярних серед українців олігархічних телеканалах.

Читайте также Разумков будет подъедать рейтинг "слуг", и не только их, – политолог

Але повірити аж у 12% переваги Разумкова над Зеленським мені все ж таки складно. Тому залишимо ці цифри на совісті соціологів центру Разумкова та Фонду "Демократичних ініціатив".