Варто зазначити, що незадовго до цього так російський "військовий кореспондент" Олександр Сладков в матеріалі для RT розповів про російську військову техніку поблизу кордону між Росією та Україною.

Якщо ви їдете з Росії в Донбас повз Матвєєв Курган, то, не доїжджаючи до прикордонного пункту пропуску "Успєнка", ви можете бачити російську бойову техніку, "випадково розставлену" на полі в сотні метрів від шосе, – повідомляє Сладков.

За його словами, поруч з Матвєєвим Курганом полігонів і військових пунктів постійної дислокації немає. Техніка на "оглядових майданчиках" періодично змінюється. На відео зафіксовані РСЗВ "Ураган". Саме відео, за словами Сладкова, викладено спеціально для шпигунів.

Нехай бачать. І розмірковують, для чого все це робиться! – підсумовує він.

Подякуємо Сладкову за пораду і підсумуємо.

Читайте також: Війська Росії на Донбасі: оприлюднено нові докази

Про місця дислокації сучасної важкої військової техніки РФ, зокрема РСЗВ "Ураган", на території Ростовської області і переміщення її на територію України повідомлялося ще у січні 2015 року.

17 січня 2015 року спікер АТО Андрій Лисенко повідомив, що за даними розвідки, недалеко від Ростова-на-Дону зафіксовано розміщення військової техніки РФ, а саме: ЗРК С-300, РСЗВ "Ураган", "Смерч".

Це озброєння переміщається періодично на територію України і використовується для обстрілів позицій ЗСУ, – розповів він.

24 травня 2015 року журналіст агенства Reuters поблизу міста Матвєєв Курган у Ростовській області зняв колону з кількох десятків військових машин, що рухалася в бік кордону між Росією та Україною. Тоді повідомлялося, що вантажівки без номерних знаків, системи залпового вогню "Ураган" та бронетранспортери проїхали через Матвєєв Курган, після чого звернули з дороги та попрямували полями в бік кордону з Україною.

Утім, повернемося до Сладкова і шпигунів, які, на його думку, повинні бачити накопичення російської важкої бронетехніки на кордоні з Україною і розмірковувати.

25 травня 2015 року в ефірі телеканалу "112 Україна" я звернув увагу, що за інформацією аналітичного відділу ГІ "Права Справа", Матвєєв Курган – це місце постійної дислокації окремих підрозділів 34-ї окремої мотострілецької бригади 49-ї загальновійськової армії Південного військового округу (в / ч 01485, місце постійної дислокації – ст. Сторожова-2, Карачаєво-Черкеська Республіка) та 11-ї окремої гвардійської десантно-штурмової бригади( місце постійної дислокації – Улан-Уде). Якось аж незручно вийшло. І зі шпигунами, які мають бачити і бачать, і з відсутністю поруч з Матвєєвим Курганом полігонів і військових пунктів постійної дислокації.

Менше з тим, повернемося до наших баранів, тобто, військовослужбовців 34-ї окремої мотострілецької бригади та РСЗВ "Ураган", але вже на території окупованих районів Сходу України.

Волонтерами InformNapalm було виявлено чергового російського кадрового військового, який побував в рамках службового завдання на Донбасі. За результатами OSINT-розслідування був ідентифікований військовослужбовець-контрактник 34-ї окремої мотострілецької бригади Рустам Нігматуллін.

Стосовно РСЗВ " Ураган". За останніми повідомленнями місцевих джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа", місцем постійної дислокації РСЗВ бойовиків є полігон поблизу населеного пункту Хрустальний (колишній Красний Луч). Свого часу, "Права Справа" повідомляла про дислокацію поблизу військового аеродрому, розташованого в 5 км на північний захід від міста Міллерово (Ростовська область, РФ) окремих підрозділів 79-ї гвардійської реактивної артилерійської бригади (місце постійної дислокації – м. Твер).

А тим часом, шпигуни продовжують бачити і розмірковувати.

Далі буде…

Читайте також: Про військову техніку Росії на Донбасі та місця дислокації терористів