Це буде потужний кулак, – у Сирського назвали мету створення Сил безпілотних систем
У структурі ЗСУ створять Сили безпілотних систем. Яка мета цього роду військ, розповіли в Головнокомандувача ЗСУ.
Так, заступник Головкома Вадим Сухаревський під час виступу на форумі "Україні. Рік 2024" назвав мету створення Сил безпілотних систем. Про це інформує 24 Канал.
До речі Україна має ракету, яка вразила ціль на 700 кілометрів, – Камишін про удари глибині Росії
Потужний кулак, який вирішуватиме реальні завдання на полі бою
Сухаревський зазначив, що метою його команди є три основні тези: ефективність, системність та аналіз застосування Сил безпілотних систем. Наголосив, що підрозділи, які в майбутньому будуть сформовані, – це потужний кулак, що буде вирішувати реальні завдання на полі бою. Він буде надійним плечем підтримки для наших бойових бригад, підрозділів, які вже діють у складі наших бригад.
Це буде той елемент, який дасть нам можливість асиметрично відповідати на будь-які дії дії противника і завдавати йому максимальних витрат, що відбувається, власне, і сьогодні, всі ми є спостерігачами того, як це відбувається,
– підкреслив заступник Головнокомандувача ЗСУ.
Додав, Україна має наростити, спільно зробити так, щоб це був не просто виклик нашій промисловості, світовій науці, це має бути системним підходом, і він уже є.
"Ми маємо зробити те, що в майбутньому ляже у всі підручники воєнної історії й буде розглядатися як ефективний приклад реакції в бойових діях, у війні, в майбутньому. Теза, що генерали готуються до вчорашньої війни, вона відпала давним-давно. Якраз Україна, наші Збройні Сили, Сили оборони є прикладом того, як воно має бути", – наголосив військовий.
Додав, що Україна має дуже кмітливий народ, хлопців і дівчат, які щодня, щоночі працюють і розвивають воєнну думку, штовхають технологічний процес, свідками якого ми на сьогодні є.
Наша мета – зустрічати на полі бою противника першими – дроном. Вісікти від нашого солдата максимум засобів ураження противника. Наша мета – зробити так, щоб заболоття відмовилося від будь-яких активних дій на лінії фронту й залишило ідею окупації нашої держави взагалі. І безпілотні системи, я вірю в це, я зроблю все можливе для того, щоб стали запорукою, відповідно, одним із ключових елементів саме цієї перемоги,
– підкреслив заступник головкома.
Важливо Це перша війна дронів, перша війна, у якій збили "Кинджал", – Умєров
Востаннє такі Сили будували у світі понад 100 років тому
Міністр з питань стратегічних галузей промисловості розповів, що сьогодні вже йде кваліфікація дронів по еквіваленту артилеристському. Наприклад, мінометні дрони, артилерійські тощо. Камишін зауважив, що в заступника нового головкома буде цікава, але справді непроста задача – побудувати нові Сили.
Останній раз, ми з ним рахували, що такі Сили (безпілотних систем – 24 Канал) будувалися у світі більш ніж 100 років тому. І побудова нових Сил безпілотних систем – це буде, мабуть, головна цього року задача,
– наголосив міністр.
Додав, дійсно, вже є виробники, здатні виготовляти й дрони, і РЕБ, багато іншого. Тепер, за словами Камишіна, буде головне питання, як це все інтегрувати й управляти цим.
"Це дуже непроста, але цікава задача", – підсумував міністр.
Зверніть увагу План на 2024 рік вже є, він потужний і дасть результат, – Умєров
Україна у 2024 досягне мети – виробництва мільйона БпЛА
- Віцепрем'єр Михайло Федоров заявив, що 90% безпілотників, які Сили оборони використовують на полі бою – саме українського виробництва. Ба більше, у 2024 році наша держава досягне мети виробництва мільйона дронів на рік.
- "Наприкінці минулого року президент Зеленський оголосив план, що цього року буде вироблено понад мільйон дронів. Зараз вся урядова команда працює над цим, і в січні та в лютому відбувалося активне укладання контрактів. Вже сотні тисяч БпЛА законтрактовані, і ця ціль цього року буде виконана", – підкреслив міністр.
- Федоров зазначив, що тільки FVP-дронів у 2024 році буде більш ніж мільйон. Загалом і розвідувальних, і ударних коптерів, і дронів-камікадзе, і морських дронів, і наземних платформ, і РЕБ цього року міністр обіцяє більше.