Укрзалізниця обмежила продаж квитків через партнерські сервіси: деталі
Джерело:
телеграм УкрзалізниціЗ міркувань безпеки Укрзалізниця тимчасово обмежила продаж квитків на потяги через партнерські сервіси. Йдеться про "Приватбанк", Tickets.ua, Proizd.ua та інші.
Тепер електронні проїзні документи можна оформити лише через офіційний сайт Укрзалізниці – booking.uz.gov.ua.
До теми Майже 3 десятки поїздів запізнюються в Україні: перелік та час затримки
У чат-ботах Укрзалізниці доступні квитки на потяги в межах України, а також на Київську кільцеву електричку.
В первізній компанії додали, що якщо при купівлі квитка онлайн-система зависне – гроші буде повернуто через 3 – 10 робочих днів, залежно від банку.
Чому не можна купити квитки через партнерські сервіси? Обмеження агентських продажів є тимчасовим і вимушеним кроком з метою убезпечити онлайн-системи Укрзалізниці та гарантувати безперебійність їхньої роботи.
Раніше Укрзалізниця повідомляла, що українці, які намагалися придбати квитки онлайн, стикалися з періодичними збоями. Це траплялося через кібератаки росіян. В Укрзалізниці ще тоді закликали людей купувати квитки через каси.
До слова, останнім часом регулярними є атаки окупантів по залізничній інфраструктурі. Але радник глави ОП Олексій Арестович наголошує, що знищити її повністю загарбникам не вдасться. За його словами, зупинити роботу залізниці – нереально.
Що відомо про обстріли залізниці
- Зранку 25 квітня російські окупанти вдарили відразу по п'ятьох залізничних станціях на Заході, а також у Центрі України. Внаслідок атаки, як повідомив голова правління Укрзалізниці Олександр Камишін, загинув 1 залізничник, ще 4 – отримали поранення.
- Масованих ракетних ударів по залізниці окупанти також завдали 3 травня. Тоді вони вдарили відразу по 6 станціях. В Укрзалізниці зауважили, що пошкодження інфраструктури тяжкі.
- 4 травня окупанти вдарили по Дніпру. В Укрзалізниці тоді повідомили, що ворожі військові знищили їхній об'єкт інфраструктури в місті. Внаслідок цього довелося вимушено зупинити рух низки потягів, постраждалих серед залізничників не було.
Цікаво – "Кримський міст впаде": з'явився сайт зі зворотним відліком