Про обстріл залізниці повідомив голова Укрзалізниці Олександр Камишін. Росіяни завдали удару під час повітряної тривоги, яку напередодні оголосили майже по всій країні.

Зауважте Філатов повідомив про обстріли прямо у центрі Дніпра

Постраждалих, на щастя, немає

Як повідомив Олександр Камишін, на щастя, унаслідок атаки ніхто не постраждав. Попри те, наслідки удару оцінюватимуть лише після закінчення повітряної тривоги.

Черговий ракетний обстріл залізничної інфраструктури в Дніпрі. Серед залізничників постраждалих немає. Ступінь пошкоджень оцінимо після закінчення повітряної тривоги,
– повідомив Камишін.

Нагадуємо, що поширювати фото та відео з наслідками обстрілів під час повітряної тривоги заборонено. Це може скоригувати вогонь противника.

Майже по всій країні лунає повітряна тривога. Її оголосили близько 20:00. Станом на 21:10 загроза атаки зберігається майже у всіх областях та в Каховському районі на Херсонщині й Краматорському районі Донеччини. Про вибухи повідомляють у Черкасах. Броварах, Києві, Миколаєві, Запоріжжі та власне у Дніпрі.

За словами мера Дніпра Бориса Філатова, в Дніпрі окупанти влучили в центр міста. У Черкасах спрацювала ППО. Також, ймовірно, ППО спрацювала і в столиці. Залишайтеся в укриттях та слідкуйте за оновленнями міських адміністрацій.

Окупанти обстрілюють залізничні об'єкти

  • Під час повітряної тривоги 3 травня окупанти завдали ракетного удару по 6 об'єктах залізничної інфраструктури. Зокрема в Кіровоградській області, через що є загиблі та поранені.
  • Також окупанти влучили в залізничну підстанцію в місті Воловець на Закарпатті. Це перша атака в регіоні від початку повномасштабної війни.
  • Через ракетні удари по Львову на під'їзді до міста зупинили низку потягів. Крім того, кілька рейсів довелося увечері 3 травня скасувати.
  • Загалом 3 травня через масовані ракетні удари по залізничних об'єктах затримали 14 поїздів. За словами Олександра Камишіна, пошкодження інфраструктури тяжкі.

Цікаво – військовий експерт назвав причини масованих ударів 3 травня: дивіться відео