"Деокупація, але не кінець": Жданов спрогнозував терміни завершення гарячої фази війни

23 листопада 2022, 17:01
Читать новость на русском

Голова української розвідки Кирило Буданов заявив, що у 2023 році Україна вийде на державні кордони 1991 року. Втім, це може й не означати повне завершення війни.

Річ у тім, якщо Владімір Путін і його режим утримають владу в Росії, то вихід на кордони 1991 року означатиме лише припинення гарячої фази війни. Таку думку у своєму стрімі озвучив військовий експерт Олег Жданов, повідомляє 24 канал.

Зауважте Ефект доміно в дії: кінець 2022 року обіцяє бути несподіваним для російської армії

Завершення гарячої фази, але не війни

За словами військового експерта, в такому разі Україна зупинить наступальні дії. Однак країна-агресорка, ймовірно, не припинить завдавати ударів по наших територіях.

Буде варіант Ізраїлю – будемо оборонятися на своїй території,
– пояснив Жданов.

Тож нашій державі доведеться купувати та виробляти озброєння, яке зможе захистити нас від атак російських загарбників, наприклад, залізний купол. Крім того, вздовж кордону треба буде встановлювати системи протиповітряної та протиракетної оборони, щоб закритися від Росії.

"Цілком ймовірно, що до літа 2023 року або в першій половині 2023 року ми зможемо цю гарячу фазу закінчити", – підсумував військовий експерт.

Жданов розповів, що вихід на державні кордони означатиме завершення гарячої фази: дивіться відео

Ситуація на фронті: актуальна інформація

  • На Донбасі росіяни намагаються продовжувати наступ на Авдіївському та Бахмутському напрямках. Водночас поблизу Сватового окупанти не мають переваги, через що хаотично проводять свої контратаки. До того ж російські бійці зазнають великих втрат.
  • На Кінбурнській косі, що на Миколаївщині триває військова операція України по знищенню ворога. Речниця ОК "Південь" Наталія Гуменюк закликала українців зберігати режим інформаційної тиші, а також додала, що командування відзвітує, коли операція буде виконана.
  • Росіяни накопичують свої сили поблизу Гуляйполя, щоб провести наступальні дії. Водночас для ЗСУ важливо розділити південне угруповання противника, щоб унеможливити формування ударних з'єднань. Успіхи українських військових можуть покращити перспективи деокупації Криму.
  • Радник міністра внутрішніх справ Ростислав Смірнов розповів, що подальший контрнаступ буде на тому напрямку, який буде найвигіднішим. Це може відбутися і за планом Харківської спецоперації.