Цифри не все відображають, – Фейгін про можливості Росії для затяжної війни
Росія прагне затягнути війну проти України, щоб виграти час до наступних виборів у США. Однак для цього країні-агресорці потрібні ресурси, яких у неї немає.
Про це 24 Каналу сказав російський правозахисник Марк Фейгін. За його словами, потрібна також нова мобілізація, але Владімір Путін її чомусь не оголошує.
До вашої уваги Перемовини, затяжна війна чи поразка: на що налаштований Путін
"Для затяжного конфлікту в Москви повинні бути інші резерви, а я поки що бачу їхнє зубожіння. Російська економіка не гумова, вона має масу проблем – просто це не завжди помітно. Цифри не все зображають", – пояснив Фейгін.
Чи спроможна Росія до затяжної війни: дивіться відео
Для затягування конфлікту потрібен ще жорсткіший режим у самій Росії. До того ж потрібна нова мобілізація, а Путін її не оголошує.
Зверніть увагу! На зустрічі з "воєнкорами" 13 червня російський диктатор запевнив усіх присутніх, що наразі мобілізацію не проводитимуть. Однак відомо, що на території Росії триває прихована мобілізація.Кремль сподівається, що США не підтримуватимуть Україну
Росія може затягнути війну максимум до листопада наступного року, коли минуть президентські вибори в Сполучених Штатах. Країна-агресорка сподівається, що зміниться політика США щодо підтримки України. Однак президент у Вашингтоні впливає далеко не на все.
Водночас затягування російсько-української війни відбувається в природний спосіб. Україна ще не має достатньо сил, щоб одномоментно звільнити всю територію. На це потрібен час.
Наступ ЗСУ: останні новини
- Заступниця міністра оборони Ганна Маляр заявила, що впродовж минулого тижня українські захисники як наступали, так і оборонялися. Так, ЗСУ продовжують активні наступальні дії на Таврійському напрямку, а біля Бахмута інтенсивність боїв дещо знизилася.
- 19 червня стало відомо про чергове звільнене від російських окупантів село – П'ятихатки на Запоріжжі. Разом з ним знову вдома вже вісім населених пунктів на Донеччині та Запоріжжі.
- Тим часом російські окупанти почали перекидати свої війська з лівобережжя. У такий спосіб ворог намагається посилити Запорізький та Бахмутський напрямки.