Є різне населення: як у Криму реагують на "злив" розмови німецьких офіцерів щодо Taurus
Росіяни "злили" у мережу запис секретних переговорів офіцерів ВПС Німеччини. Вони обговорювали постачання ракет Taurus Україні та можливий удар по Кримському мосту. У тимчасово окупованому Криму деякі мешканці негативно сприйняли те, що Україні поки що відмовляють у цій зброї.
Тим часом публічні особи країни-агресорки погрожують застосуванням ядерної зброї. Про це 24 Каналу розповів член Меджлісу кримськотатарського народу Ескендер Барієв. Зазначимо, що запис розмови оприлюднила російська пропагандистка Маргаріта Сімоньян.
Дивіться також Шольц навів новий аргумент, чому Німеччина не може надати Taurus Україні
"Тут якраз-таки це послання для того, щоби передусім чули громадяни Росії. Зокрема, мешканці тимчасово окупованих територій, передусім тимчасово окупованого Криму", – сказав Барієв.
Росіяни намагаються "зберегти спокій"
Окупанти намагаються працювати "дуже ефективно" в інформаційному плані. Вони активно пишуть і говорять про те, що ефективні удари з боку Сил оборони України – то нібито "фейки", які розповсюджують українські ЗМІ. Це роблять для того, аби зберегти спокій серед населення Криму.
Однак на тимчасово окупованому півострові є різне населення. Зокрема те, яке повністю довіряє виключно пропагандистським джерелам. Однак також є ті люди, які постійно намагаються або дивитися українські ЗМІ завдяки супутнику, або, зокрема, через мережу збирають інформацію.
Ті, хто дивиться, хто шукає інформацію і намагається дізнатися більше, вони негативно сприйняли те послання, що Taurus не будуть передавати Україні,
– розповів член Меджлісу кримськотатарського народу.
Так люди почали запитувати, зокрема, про те, чому цю зброю не хочуть надавати українським військовим.
Що відомо про "злив" розмови
- У Росії 1 березня оприлюднили запис розмови офіцерів ВПС Німеччини. Вони зазначили, що для ймовірного удару по Кримському мосту треба понад 20 ракет Taurus. Також вони обговорювали програму підготовку українських військових.
- У Міноборони країни підтвердили перехоплення розмови. Канцлер Німеччини Олаф Шольц підтвердив, що ця розмова справжня. Шольц назвав аудіозапис розмови, який виклали російські пропагандисти, "серйозним витоком". А сам інцидент – "великою проблемою".
- Тим часом російське міністерство закордонних справ відвідав посол Німеччини у Росії. Однак він заявив, що його візит був пов'язаний не із перехопленням розмови. Мовляв, зустріч була запланована.