Росія може почати другу хвилю мобілізації з січня: Жданов пояснив, до чого це призведе
Питання загальної мобілізації в Росії обговорюється у багатьох пабліках, також цю інформацію підтверджує розвідка. Друга хвиля має відбутися у січні – лютому, а третя – травні – червні.
Про це у своєму стрімі розповів військовий експерт Олег Жданов, передає 24 канал. За його словами, Путін на весну він хоче мати близько 500 тисяч мобілізованих, а загалом планує зібрати 1 мільйон 200 тисяч військових.
Зверніть увагу Хочуть задавити масою: Солонтай пояснив, чи врятує Кремль прихована мобілізація
Загальна мобілізація – катастрофа для Кремля
Жданов розповідає, що зараз в Росії триває призов, який має закінчитися до 30 листопада.
Але його може бути подовжено. Або зупинено відповідно до наказу президента Росії. Адже Росгвардія та російська поліція вже втомилися бігати за призовниками. Теж саме буде відбуватися з "чмобіками",
– наголошує експерт.
Жданов вважає, якщо ж Кремль оголосить загальну мобілізацію, для них це буде катастрофа. Тих, кого треба призвати, буде набагато більше, ніж тих, хто їх буде відловлювати та відвозити у військкомати.
Охочих стає все менше
"Чим далі триватиме цей процес, тим більше мобілізованих і членів їх родин будуть розуміти, що це не їх війна і що їм на ній нема що робити. Не дивлячись на те, що гроші платяться ніби то і великі як для Росії – 200 тисяч рублів", – розповів військовий
За його словами, зарплатня мобілізованих починається від 40 – 60, максимум – 100 тисяч. Тому важко сказати на сьогоднішні день, наскільки приваблива ціна питання мобілізації грошовому плані.
Проте охочих брати участь у цій бійні стає все менше. В тому числі та у мобресурса тобто населення Російської Федерації,
– зазначив Жданов.
Жданов розповів про наступні хвилі мобілізації в Росії: дивіться відео
Наслідки часткової мобілізації в Росії: важливе
- В країні-агресорці мобілізація спровокувала дефіцит валюти. Адже росіяни почали знімати кошти з депозитів в доларах та євро, а також стався сплеск на місцевій біржі. Очільниця російського Центробанку закликала населення переходити на валюти "дружніх країн", наприклад, юань, замість того, щоб купувати долари та євро.
- Часткова мобілізація в Росії завдала удар по економіці країни, яка не була до неї готова. Російські військкоми мобілізовували спеціалістів, залучених у роботі критичної інфраструктури. Також стався масштабний відтік кадрів з Росії – втрата майже півмільйона кваліфікованих фахівців, підкосила ослаблену російську економіку.
- За словами опозиційного політика Ігоря Яковенко, всередині російської армії наростає напруження, яке виливається у конфлікти. У Росії наближається ситуація 1917 року, коли російські військові вилізли з окопів, повалили лінію фронту і почали вішати, розстрілювати й вбивати командирів. У російській історії це називається словом "смута".