Реальністю, із якою потрібно буде рахуватися, і яку потрібно поважати. Адже це уже не кандидат у президенти, а лідер нації, яка надала йому вотум довіри.
Емоційно потрібно вийти із виборчої гонки і все ж таки почати пропонувати власні альтернативи вирішення українських питань. Давайте відповімо хоча б собі по правді – жоден кандидат в президенти не виконував всього того, що обіцяв у ході кампанії.
Хоча загроза дружби Трампа і Путіна залишається, повторю ще раз те, що я говорив десятки разів ще до дня виборів і підрахунку:
Жоден американський Президент, за всю історію країни не працював на іншу країну
Так буде і цього разу.
Україні потрібно поглибити історичні зв’язки із Республіканською партією, яка завжди допомагала у важких ситуаціях із Росією, зокрема візити Джона Маккейна до Києва під час Революції.
До речі, за Президентства Буша, республіканська партія навіть була нашим адвокатом вступу до НАТО. І саме європейські країни стали на заваді такому історичному рішенню.
Тому країні потрібно фокусуватися не тільки на персоналії Президента Трампа, але й на демократичних інституціях, які власне дуже часто і формують робочу повістку дня.
Читайте також: Перемога Трампа: експерт назвав позитивний момент для України