Про це пише експерт Сергій Фурса у статті на НВ.

"Трамп, звичайно, йшов від республіканців, але сам він чужий у цій тусовці. У республіканців більшість і в Конгресі, і в Сенаті і в Палаті представників. І вони дуже не люблять Путіна. При цьому, тішить і те, що для Трампа головне – внутрішня політика. Він в геополітиці нічого не тямить, і вона йому особливо не цікава. А значить, домовляючись з республіканцями, велика частина яких його не підтримала, він буде ставити в пріоритет свої забаганки всередині країни і буде легко погоджуватися на їхні забаганки щодо зовнішньої політики", – пише автор.

Тому, за словами Фурса, найімовірніше, новий президент США не тільки не здасть Україну, а і збільшить підтримку.

"Якщо, звичайно, чутки про наявність у Путіна компромату на Трампа після веселих вечірок в Москві залишаться тільки чутками", – додав експерт.

Також експерт називає позитивним моментом те, що Україна може отримати більшу залежність МВФ і тим самим активніше проводити реформи.

Трамп налякав зовнішні ринки. І буде залишатися значним фактором невизначеності. І якщо все піде так і далі, то Україна може забути про своє бажання зробити випуск єврооблігацій і зіскочити з голки МВФ. Ринки постраждають першими. А це добре. Це означає, що тепер шансів пропетляти в української влади стає набагато менше. А залежність від МВФ – набагато більше. Значить, менше шансів не проводити реформи. Що дуже добре,
– зазначає автор.

"Так що не все так погано, як це виглядає. Принаймні, для України", – додав Фурса.

Читайте також: Від любові до ненависті один Трамп, – мережа вибухнула жартами про вибори в США

Нагадаємо, перемогу на президентських виборах у США здобув кандидат від Республіканської партії Дональд Трамп.