Коронавірус

Почати, напевно, варто з того, чого усі бояться – коронавірус. В Україні вже точно офіційно зафіксовані перші хворі. І цілком можливо, що реально їх набагато більше, ніж свідчить державна статистика. Саме тому влада і вводить додаткові заходи безпеки.

Читайте также Все про коронавірус: 12 корисних статей

В Україні запровадили карантин. А з 15 березня кордон України для усіх іноземців на в'їзд закритий терміном на 2 тижні. Мета цих заходів проста – зменшити кількість контактів між людьми. Адже вірус розповсюджується повітрянокрапельним шляхом. І якщо ви хочете уникнути зараження – дотримуйтесь елементарних правил безпеки і гігієни та без необіхдності не виходьте з дому, особливо – не відвідуйте людні місця.

Більше новин про коронавірус в Україні – читайте тут.

Панікувати – не варто, але серйзоно поставитися до вимог щодо карантину та правил гігієни – обов'язково та необхідно!

коронавірус
Як захиститись від коронавірусу: поради / Інфографіка 24 Каналу

Економічна криза і вплив на Україну

Усе що відбувається зараз – більш ніж закономірно. Пандемія коронавіруса призводить до падіння темпів виробництва. Це впливає на ціну на нафту. Це впливає на фінансові ринки.
Крім того, на світову фінансову кризу усі чекають вже 3-й рік поспіль. Необхідний був лише привід, як тільки він з'явився у вигляді – хто б міг подумати – вірусної хвороби – одразу і понеслось.

К теме Світова фінансова криза. Наскільки сильно це вдарить по Україні?

Україна у цю кризу входить, можна сказати з танцями. Попередній уряд зробив все, щоб стабілізувати економіку: у нас очищена від бульбашок банківська система, високі запаси золотовалютних резервів, зменшується облікова ставка НБУ, низька інфляція. Тобто різкого удару навіть в умовах глобального уповільнення економіки не мало б бути.

Але президент Зеленський повівся на брєдні популістів і посіпак Коломойскього і напередодні кризи вирішив змінити уряд. Тож тепер відносини з МВФ – організацією, яка в усі роки допомагала вийти Україні з криз – під питанням.

І якщо президент продовжить у тому ж дусі – руйнування незалежності НАБУ, тиск на Нацбанк, і згортання інших реформ – наші шанси розірвати відносини з МВФ тільки зростатимуть.

Наскільки це буде великим потрясінням для української економіки – поки що сказати важко. Але і в цій історії панікувати не варто. Тільки з однієї причини: якщо ви зараз почнете панікувати і підете скуповувати долари, гречку і консерви – долар різко злетить в ціні, а полички магазинів опустішають.

Що робити? Заспокоїтись і для початку спробувати розрахуватися з усіма боргами. Як тільки ви це зробите – стане набагато спокійніше.

Смотрите видео блога "Голобородько" за 14 марта 2020

Медвудчук і Рабінович поїхали у Москву

Медведчук і Рабінович зі своїми "посіпаками" поїхали в Москву домовлятись про мир. Правда, ця новина якось аж дуже напряжує? Я спробував подивитись на цю новину під іншим кутом. Суть від цього звісно не змінилась, але здається вийшло весело.

Дивіться відеоблог "Голобородько" про поїздку Медведчука та Рабіновича до Москви

Падаючий Сивохо

Крім долара і ціни на нафту, днями впав ще і Сергій Сивохо. Якщо точніше, йому допомогли впасти під час презентації так званої "платформи примирення".

Важно Платформа примирення з Донбасом: що не так робить Сивохо

Якщо чесно, я в цій історії не бачу нічого смішного. Роботу над цією платформою своєму нардепу доручив сам Володимир Зеленський. Так, варто сказати, що боротьба за серця наших громадян на Донбасі – це важлива і потрібна річ, але риторика Сивохо напружує, особливо, коли він називає все це внутрішнім конфліктом.

Але ж усі адекватні люди реагують на такі вихідки сміхом, а потім пояснюють усім, хто не розуміє, що війна на Сході – це не внутрішній конфлікт, а війна з Росією. Так роблять адекватні люди. А аваківські радикали з "Нацкорпусу" роблять так.

Відео: Сивохо побили під час презентації платформи примирення

А аваківські менти в цей час стоять і не реагують. І тільки вже потім затримують нападників. А секретар РНБО, від імені якого Сивохо нібито і працював, виправдовується.

Мені здається, я вже повністю перестаю розуміти, що відбувається у команді Зеленського: ліва рука робить одне, права – інше, а рот пояснює третє. І я боюся навіть припустити, що там за думки у голові.

Мінськ

А поки ми тут намагаємось розібратися, що ж відбувається – у Мінську наші делегати підписалися під якимось незрозумілим документом і створюють якийсь незрозумілий консультаційний "совєт". І от цей "совєт" має говорити і домовлятися про проведення виборів на Донбасі, тобто в ОРДЛО.

Важно У Мінську домовились створити спільну з бойовиками раду: документ

Але і це ще не все, в склад цього совєта мають увійти з правом вирішального голосу "10 представників України, 10 представників ОРДЛО, а також з правом дорачкого голосу по одному від ОБСЄ, Російської Федерації, Федеративної Республіки Німеччини та Французької республіки".

Ви теж побачили те, що і я? Вам не здається все це трішки дивними? Представники від України будуть у спільному "совєті" вирішувати щось разом з представниками так званих Л/ДНР?

Щоправда ,Єрмак каже, що там будуть представники ОРДЛО, а ОРДЛО – це нібито щось інше. Як на мене, Офіс Президента продовжує намацувати дно.

К тем Єрмак пояснив скандальні домовленості у Мінську

Але і у цій ситуації я теж пропоную не панікувати, а уважно стежити за подальшими діями влади, щоб не прогавити той момент, коли дно вони таки намацають. Бо саме в цю мить з'явиться купа шарлатанів, які будуть видавати себе за патріотів і борців за Україну. І на хвилі емоцій буде складно розібратися, де є хто.

А російські КГБісти не сплять і ось цей кризовий час вони точно не прогавлять. А ми маємо черговий раз обламати їм пазурі.

Тож: слідкуємо за власною гігієною, щоб не захворіти, слідкуємо за інформаційною гігієною, щоб не панікувати, і слідкуємо за новинами, адже далі буде точно цікавіше.