Хтось їде з України, хтось залишається у політиці як політичний експерт, а хтось пробує свої сили в інших сферах.

Читайте також: Радянський "товариш" повертається, щоб захопити Україну?

Наприклад, екс-нардеп від Регіонів Олена Бондаренко вирішила навчати. Взагалі, у неї є чому повчитися. Пані Олена навчить називати війну на Сході громадянською. Якщо попросите, розкаже як правильно ставити хештег "укрсучрежим", що означає за її словами "всю гидоту, дурість, кровожерливість, злочинність режиму окупантів, які захопили нашу країну".

І це ще не всі знання, якими готова ділитися екс-нардеп. 24-25 лютого вона проведе інтенсив з ораторської майстерності під назвою "Перемагай та переконуй". Враховуючи попередній абзац, можна не уточнювати, якою буде мова інтенсиву. Кількість місць обмежена до 20-ти. Ціна – 5120 гривень. У вартість входить сам інтенсив, кава з печивом, сертифікат про закінчення курсу. І це ще не все! Ручки та зошити також дадуть безкоштовно.

Кажуть, професіонал своєї справи має передати знання учням. Можливо, пані Олена саме так і вирішила зробити, адже варто віддати належне: говорити вона вміє. Навіть тоді, коли її не слухають. Навіть речі, які не налізають на голову. Але впевнено і з вірою у все, що каже.

Та у мене інші питання: які саме знання вона передаватиме щасливій двадцятці? І хто ті двадцятеро, що прийдуть? Це, звісно, вже філософія, але є й інше питання: чому така дивна сума? Можна ж було якось округлити. Або у цих цифрах закодована інформація, яку Бондаренко уже передає через анонс івенту. Поки це не з'ясовано, будемо утримуватися від хештегів – раптом там закодований "укрсучрежим"?

Читайте також: 26 років дипломатичних відносин між Україною та РФ: продовжуємо дружити?

Хто така Олена Бондаренко? Колишній член Партії регіонів, журналістка, народний депутат України 5-го, 6-го та 7-го скликань. Була головою підкомітету з питань телебачення та радіомовлення Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації. Відома своїми скандальними висловлюваннями про відносини України і Росії та війну на Донбасі.