Зрозуміло, що Зеленський – спеціально чи, може, випадково – але потролив Путіна. Мовляв, він не вічний, і коли путінський режим в Росії відійде в минуле, а Путіна покладуть на Красній площі у мавзолей до Леніна, то "тоді з Росією і здружимося" – проте це не так.

К теме Политика России направлена, чтобы что-то забрать, а не дать, – Зеленский

Ворог України – не лише Путін

Можна вважати Путіна головним ворогом України і винуватцем того, що Росія почала війну. Також можна думати, що коли Путін помре, то в Україні миттєво настане щастя. Але це занадто простий рецепт того щастя, так не буває, в реальному житті все набагато складніше і немає простих рішень.

Правда в тому, що хоча Путін дійсно головний ворог України і за його наказом Росія пішла в наступ на українські території, але і решти росіян в тому чимало провини. Усі бачили їхню ейфорію від "Крим наш", усі знають, що вони щиро підтримували окупацію Донбасу й більшість з них наразі бажають "успіхів" своїм кадровим армійцям, які їздять на Донбас у так звані відрядження.

Не пропустите Если Путин нападет: слова Зеленского в Вашингтоне могут стать пророческими

Нібито зрозуміло, що не можна гніватися на бультер'єра, коли він кусає, адже він лише виконує команду власника. Наче зрозуміло, що задурені кремлівським телебаченням пересічні росіяни, може, насправді всередині "білі і пухнасті".

Але всі розуміння, спроби "зрозуміти і пробачити" – взагалі нічого не варті, коли бультер'єр жує тобі руку, а росіянин на Донбасі наводить реактивну систему залпового вогню "Град" на житловий мікрорайон мирного українського міста або ж вицілює зенітно-ракетним комплексом "Бук" пасажирський лайнер.

Правда щодо вчинків Росії неодмінно випливе назовні

Ба більше – уся попередня історія так званих братніх стосунків із Московією свідчить про те, що московити вороги – бо історія та страшна і кривава:

  • за часів Петра I, коли вони придушували спротив Івана Мазепи й буквально винищили мирне населення Батурина;
  • за часів Катерини II, за чиїм наказом московити винищили Запорізьку Січ;
  • за часів вже "Леніна – Сталіна", коли московити влаштували Голодомори;
  • за сучасних часів Путіна, коли московити пішли на Україну війною, через що – 2 мільйони вимушених переселенців, кілька десятків тисяч загиблих і кілька сотень тисяч поранених та скалічених.

Читайте также Украина, Россия и Беларусь: Кремль упорно пытается возродить империю

Але чимало українців цього не розуміють чи не хочуть розуміти. Такі висновки можна зробити з і дотепер братань з росіянами – спортсменами чи співаками. Але ймовірно, це вдасться перебороти – бо це лише залишки спочатку радянської, а потому і російської пропаганди, які спотворювали правду і про Мазепу, і про Бандеру, а потому чимало хто з українців вірив у "розіп'ятого "Правим сектором" російськомовного хлопчика".

Дійсно, історію та факти вдавалося перекручувати, але правда неодмінно випливе назовні, як нині випливають, здавалося б, давно втрачені чи знищені секретні архіви, ті, які є свідченням усіх злочинів, що московити-комуністи вчиняли в Україні.

Повний випуск програми "Pro новини" на 24 каналі: дивіться відео