Євро-2016: Росія феєрично поступилась Словаччині

Росіяни, як могли, протистояли словакам
Росіяни, як могли, протистояли словакам / Getty images

Збірна Словаччини ефектно обіграла збірну Росії на Євро-2016.

На матч у Ліллі росіяни приїхали неабияк мотивовані після нічиєї зі збірною Англії та умовної дискваліфікації їхньої збірної через неадекватну поведінку агресивних російських фанів.

Почувати себе невдахами словаки дозволили росіянам вже на 32-й хвилині матчу.

Неймовірний гол забив Владімір Вайсс. Він отримав пас глибини поля від Марека Гамшика і розібравшись з російськими захисниками, влучно пробив у нижній кут. 0:1

До кінця першого тайму росіянам довелось не солодко. Другий м'яч на 45-й хвилині забив Марек Гамшик. 0:2.

На перерву росіяни йшли з низько опущеною головою.

Другий тайм минув не менш напружено.

На 80-й хвилині потішити шалених російських фанів вирішив Денис Шлушаков. Розігравши награну комбінацію він головою відправив круглого у ворота Козачика. 1:2.

Але на більше росіяни так і не спромоглись.

16 червня збірна України боротиметься за вихід з групи зі збірною Північної Ірландії.