Дивись онлайн онлайн
Пряма трансляція на
Останні випуски
БЛОГ

Рузана Ємельянова

 • blog_ava
  Дмитро Феліксов, Concert.ua: про кризи, перемоги та шоу MONATIK на Олімпійському
  Дмитро Феліксов – співзасновник і генеральний директор компаній VIRUS Music і Concert.ua. Перша вже 20 років займається організацією концертів різного рівня, друга – один з найбільших квиткових операторів, титульний партнер наймасовіших концертів, що проводяться в Україні. 24 Канал зустрівся з Дмитром, щоб поговорити про музичну індустрію, успішні кейси та проблеми концертних організаторів.
  28 лютого 2020 , 10:00
 • blog_ava
  Для нас на першому місці Батьківщина – інтерв'ю із Kozak System
  Напередодні великого концерта-презентації 24 Канал зустрівся із вокалістом Іваном Леньо та бас-гітаристом Володимиром Шерстюком, аби поговорити про новий ліричний альбом "Закохані злодії", роботу із Мілошем Єлічем и майбутній тур групи. А ще – про соцмережі, влог, виступи на Сході і в Польщі, музичний націоналізм і українські аншлаги. Детальніше – у інтерв’ю Афіша 24.
  18 лютого 2020 , 10:07
 • blog_ava
  Треба забути про підхід "справжні музиканти" і "попса" — інтерв’ю з Сашею Кольцовою
  У останні роки ім'я Олександри Кольцової у пресі згадувалось радше у контексті її офіційної посади, адже вона – членкиня правління UA: Суспільне мовлення. А ще Саша – фронтвумен гурту "Крихітка" (раніше – "Крихітка Цахес") і один з найвпізнаваніших жіночих голосів в українській музиці.
  10 лютого 2020 , 11:07