Як на Росію вплине зникнення Путіна: Піонтковський назвав приблизний сценарій

14 жовтня 2022, 09:58
Читать новость на русском

Навіть якщо російський президент зникне з політичної арени, до влади в Кремлі прийдуть такі ж негідники, як він. Утім, на відміну від Путіна, вони розумітимуть, що Росія програла у війні з нашою державою.

Отже, перед ними стоятиме головне завдання, як зберегти владу в країні, що зазнає поразки. Таку думку 24 каналу озвучив російський публіцист Андрій Піонтковський.

Зверніть увагу Еліта – виснажена та пригнічена: у Росії заговорили про зміну влади, – ЗМІ

Як діятимуть наступники Путіна

За його словами, наступники російського президента надсилатимуть меседж Заходу та частково Україні, мовляв, це вони позбавили світ від ядерних погроз Путіна та зробили величезну послугу для людства. Тож тепер світ має допомогти їм врятувати репутацію та підписати капітуляцію на менш ганебних умовах.

Приблизно такий сигнал вони будуть надсилати Заходу та Україні,
– зауважив Піонтковський.

Крім того, "працюючи на внутрішній ринок" наступники Путіна будуть звинувачувати його у помилках, які той здійснив у війні проти України. І тепер громадяни країни-агресорки мають "змиритися з певною реальністю".

Повний стрім з Андрієм Піонтковським: дивіться відео

Росія може розпастись у найближчі роки

Згідно з виборчим законодавством у Росії у 2024 році очікуються президентські вибори. Російський опозиційний журналіст Ігор Яковенко припускає, що до цього часу країни-агресорки у нинішніх межах може узагалі не існувати.

У мене є великі підозри, що до 2024 року Росія у теперішніх межах не збережеться,
– зауважив Яковенко.

І зазначив, що йому здається, що "історичний проєкт "Росія" завершується. І очільник Кремля Путін зараз докладає до цього максимальні зусилля.

"Усі імперії розпадаються. Я не розумію, чому Росія має бути винятком. Путін робить все, щоб це сталося. Сумнівів, що Україна виграє цю війну, немає", – підсумував журналіст.

Читайте також Розпад російської імперії – питання часу: що утвориться на місці тирана

Конфлікти у Кремлі: що відомо

  • В оточенні Путіна продовжують загострюватися конфлікти через поразки у війні в Україні. Зокрема, очільник Чечні Рамзан Кадиров та власник ПВК "Вагнер" Євгєній Прігожин відкрито критикують російське Міноборони.
  • На думку Андрія Піонтковського, Кадиров та Прігожин уособлюють системну кризу російського державного проєкту. Все свідчить про те, що країна-агресорка рухається шляхом до адміністративно-територіального розпаду.
  • Водночас у Росії вже зараз розпочалася реальна боротьба за владу, адже довіра людей до російського президента зменшується. Проте багато претендентів на крісло голови Кремля мають конфлікти з ФСБ.